Demokraci Izby Reprezentantów nie głosują w piątek nad ustawą o infrastrukturze | Polityka Univision

Demokraci z Pokój egzekutorów Piątek przełożył oczekiwane ostateczne głosowanie w Kongresie na Inwestycja w infrastrukturę za 1,2 biliona USDbroniony przez prezydenta Joe Biden. Wciąż nie ma ustalonej daty nowego głosowania i nadal istnieje spór między lewicą partii a centrystami.

Przewodniczący Izby Reprezentantów Nancy PelosiW liście do kolegów posłów napisał, że „potrzeba więcej czasu” w miarę kontynuowania negocjacji.

„Chociaż poczyniono znaczne postępy w negocjacjach w celu opracowania porozumienia przez Izbę, Senat i biały Dom, Ja wiem Potrzebujesz więcej czasu na wykonanie zadania”, książki.

„Nasi prezydenci wciąż pracują nad osiągnięciem jasności i konsensusu. Jasne jest, że ponadpartyjna ustawa o infrastrukturze przejdzie, gdy dojdzie do porozumienia w sprawie ustawy pojednawczej” – dodał Pelosi.

Jedynym głosowaniem, które odbyło się w piątek w Izbie Reprezentantów, było przyjęcie uchwały o przedłużeniu funduszy na rzecz Izby Reprezentantów 30-dniowe zaufanie do autostradyGodzin po wygaśnięciu środków programu o północy. Rezolucja trafia teraz do Senatu, gdzie ma zostać uchwalona.

Głosowanie to jest niezależne od debaty na temat infrastruktury.

Kolejny dzień spotkań z Biden

Koło południa w piątek prezydent Joe Biden odwiedzone Parlament Aby odbyć prywatne spotkanie z Demokraci i próbuj Przekonaj ich, aby oszczędzili rachunek za roboty publiczne Co jeszcze nie doprowadziło do gorączkowych negocjacji w sprawie porozumienia.

Podczas swojej wizyty Biden powiedział, że chce, abym Zdadzą oba rachunki bez względu na to, ile to zajmie. Omówił pułap zobowiązań od 1,9 miliarda do 2,3 miliarda dolarów, według osoby na sali, której przyznano anonimowość w celu przedyskutowania rozmów.

„Nie ma znaczenia, czy to sześć minut, czy sześć dni, czy sześć tygodni, zrobimy to”, powiedział Biden dziennikarzom, wychodząc ze spotkania w podziemiach Kapitolu.

Kongres przestał działać pomimo nalegań prezydenta Nancy Pelosi „Dzisiaj będą głosować” nad projektem Prawo Infrastrukturalne 1 bilion, co jest powszechne, ale jakiekolwiek Zaangażuj się w dyskusję na szerszą skalę Bidena. Piątkowe głosowanie wydawało się coraz bardziej nieprawdopodobne, poddając w wątpliwość wielki narodowy program prezydenta w miarę kontynuowania negocjacji.

Z powodu trwających negocjacji Biden zdecydował się pozostać w Waszyngtonie w piątek, zamiast podróżować do Delaware, jak to zwykle robi w weekendy. Twoja ogólna ocena aprobaty spadłaWedług nowego sondażu przeprowadzonego przez Associated Press-NORC Center. Biały Dom powiedział, że prezydent planuje również udać się do innych miast w przyszłym tygodniu, aby powiedzieć, że jego historyczne środki pomogą narodowi amerykańskiemu.

Prezydent i jego partia stoją w obliczu potencjalnie kłopotliwej porażki i prawdopodobnie katastrofalnego politycznego upadku całej firmy, jeśli nie będą w stanie rozwiązać impasu.

Największą propozycją Bidena jest zestaw demokratycznych priorytetów od lat, a Radykalne przepisanie polityki podatkowej I wydatki ogólnokrajowe, które podniosłyby podatki od korporacji i bogatych oraz zainwestowałyby te pieniądze w opiekę zdrowotną, edukację i inne. Programy poruszające życie niezliczonych Amerykanów.

Ostateczna cena wynosi zero, mówi Biden, ponieważ dochody podatkowe pokryją koszty wydatków: wyższe stawki dla firm zarabiających ponad 5 milionów dolarów rocznie i osób zarabiających ponad 400 000 dolarów rocznie lub 450 000 dla par.

pobieranie

Pobierz galerię

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *