Dibu Martínez wywołał poruszenie w sieciach: od detali w termosie po bezprecedensowy taniec na mundialu, dla którego został przemianowany

Depo Martinez tańczy po zwycięstwie reprezentacji Argentyny w Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze

atrakcyjność i osobowość Emiliana Martineza Po raz kolejny wywołał poruszenie w sieciach społecznościowych. Tym razem był to klip wideo, w którym widziano go wykonującego specyficzny taniec po jednym ze zwycięstw argentyńskiej drużyny w Barcelonie Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, co uczyniło ją bohaterką. Z kolei bramkarz ujawnił na swoich portalach społecznościowych prywatny szczegół w swoim termosie, który również odnosi się do epizodu, który uświetnił finał ostatniego mundialu.

Klip wideo stał się wirusowy w sieciach społecznościowych w ten poniedziałek, w którym Debo pojawił się w niesamowitym tańcu, w którym widziano go unoszącego nogi, pochylającego się do przodu, z pochyloną głową i wyciągniętymi zębami w zabawnym grymasie. Z powodu tych gestów, jakby imitujących Velociraptora, oraz koloru jego ubrania, bramkarz został przemianowany na „Diposor„.

Bramkarz wykorzystał green w czterech z siedmiu meczów: z Meksykiem, Polską, Chorwacją oraz w finale z Francją. W meczu z Polakami zespół wykorzystał zestaw rezerwowy. Świętowanie nastąpiło po pokonaniu Chorwacji 3:0 w półfinalejeden z dwóch meczów po finale z Francją, w którym drużyna była ubrana na biało, tak jak zawodnicy widnieją na zdjęciach.

Artykuł przesłany przez użytkownika TIK Tok Juan_fut8 (Juan Cruz Harisa). „Nowy odblokowany taniec”, napisał inny internauta, a trzeci dodał: „Uwielbiam to, że ma ogromny repertuar resztek tańców.

Serial, który ogląda Dibu Martínez, i szczegóły dotyczące jego towarzysza, które wywołały poruszenie

Dibu jest bardzo aktywny w sieciach społecznościowych. Dlatego w piątek, przed wygranym 1:0 przez jego Aston Villę gościnnie z Southampton, zrobił to ponownie. W krótkim filmie, który zamieścił w piątek w relacji na Instagramie, ujawnił serię, którą obserwuje, a telefonem komórkowym sfotografował notatnik, który pokazywał listę odcinków serialu. czerwone niebo (Netflix), z udziałem argentyńskiej artystki Lale Esposito, wśród innych aktorek.

Tylko Lally był odpowiedzialny za zaśpiewanie wersetów hymnu przed finałem przeciwko Francji. W tej chwili seriale hiszpańskie są trzecim najczęściej oglądanym serialem argentyńskim na platformie streamingowej, a Dibu, który mieszka w Anglii, nie jest jednym z nich.

Ale poza wyborem rozrywki na relaks przed meczem Premier League, 30-letni bramkarz ujawnił prywatny szczegół w swoim termosie i to zdanie zostało uwiecznione. Lionel Messi Kiedy powiedział Holendrowi Wouta Westhorsta, „Na co patrzysz, Bobo, idź tam”. Było to po zwycięstwie Argentyny w rzutach karnych (remis 2:2 w 120 minut) nad Europejczykami w ćwierćfinale.

Pod napisem Leo znajduje się kolejny plakat z mundialem i trzeci z wizerunkiem Dibu w czerwonym stroju. Bramkarz jest wzorem dla reprezentacji Argentyny i od pierwszej okazji, jaką dał mu Lionel Scaloni na starcie, poprowadził argentyńską bramkę. Potwierdził ten warunek w Copa América, określając kary przeciwko Kolumbii w półfinale, w sytuacji, w której zatrzymał trzy strzały i uwiecznił „Patrzę na ciebie jak na brata”.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.