Digital Health Unicorn Docplanner przejmuje lidera rynku niemieckiego Jameda

Edward Jenner w Pexels

Zakup Jamedy wejdzie w życie 1 stycznia 2022 r.

Docplaner, spółka dominująca LekarzWe wtorek 23 listopada ogłosił przejęcie Digital Health Inc NiemcyI Jamida, z grupy Hubert Barda Media. Zakup będzie ważny w całości od 1 stycznia 2022Będzie to siódma akwizycja polskiej spółki. Jameda ma więcej niż 20 tysięcy pracowników służby zdrowia i przyciąga osiem milionów pacjentów miesięcznie na platformę. Ta liczba znacznie zwiększy 70 milionów pacjentów Docplanner miesięcznie.

Obecnie, w połączeniu z udanymi przejęciami kilku podobnych platform i silnym wzrostem organicznym firmy, to o wartości 89,8 miliarda dolarów. Firma zajmująca się rezerwacją wizyt u lekarzy będzie miała aktywność na rynkach, które będą generować50 procent wydatków na zdrowie w Europie i 84 procent w Ameryce Łacińskiej.

Zespół Notatnik Zapoznaj się z newsletterem, w którym Prezes i Założyciel Docplanner, Mariusz Gralewski, skomentował: „Docplanner został założony w celu uczynienia doświadczenia zdrowotnego bardziej humanitarnym. Uważamy to za idealną okazję do wejścia na ważny rynek, taki jak Niemcy i pozytywnego wpływu na ekosystem zdrowotny. Jesteśmy pewni, że zespół Jameda ma niezrównane doświadczenie i przywództwo, aby wygrać Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z zespołem Jameda przez wiele lat, aby tworzyć jeszcze więcej niesamowitych produktów dla pacjentów i pracowników służby zdrowia w Niemczech.”.

Firma Jameda została założona w 2007 roku w celu: odwieźć pacjentów do odpowiedniego lekarza, Mogą korzystać z profili wielu lekarzy, aby zarezerwować wizytę u lekarza na miejscu lub wideokonsultację online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Florian Weiss, prezes D’Gameda,wyrażenie „Docplanner jest idealnym partnerem dla firmy Jameda, ponieważ łączy nas w dużej mierze to samo dziedzictwo i historia. Jameda mocno wierzy w znaczenie zaufania w relacjach między pracownikami służby zdrowia a pacjentami i jesteśmy zaangażowani we wzmacnianie tych relacji poprzez opracowywanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych Doświadczenie opieki zdrowotnej zawsze było w centrum doświadczeń związanych z opieką zdrowotną ludzi. To, co robimy i współpracujemy z Docplanner, pomoże nam przekształcić tę wizję w szybszą i wydajniejszą rzeczywistość”..

Polska firma przejęła firmy Tuo Tempo zatrudnienie Włochy (2019), Lekarz zatrudnienie Hiszpania (2016) i najlepszy lekarz (obecnie Kalendarz lekarza) zatrudnienie indyk (2014). Pod jej marką jest też Clinique Cloud, Jebo, ZannelCarsoraz Znamylekar i MioDottore.

BiznesZdrowieTelemedycyna

Podobała Ci się treść?

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *