Dirk Hoferer i Jaric Maciaczyk, nowe krzesła EPAL

Zgromadzenie Ogólne Europejskiego Stowarzyszenia Kęsów Kęsowych (EPAL), która odbyła się 24 czerwca 2022 r. w Zurychu, wybrała Dirka Hoferera i Jarica Maciaczyka na nowych prezesów EPAL. Będą oni prowadzić EPAL przez następne trzy lata jako współprzewodniczący. Obaj byli wiceprezesami EPAL i uczestniczyli, reprezentując EPAL Niemcy i EPAL Polska, w zarządzie EPAL w ciągu ostatnich kilku lat, przyczyniając się do ciągłego rozwoju europejskiego portfolio platform EPAL poprzez swoje znaczące osobiste zaangażowanie.

„Nie mogę się doczekać, aby wraz z moim współprzewodniczącym Jarkiem Maciazkiem wziąć odpowiedzialność za dalszy pozytywny rozwój EPAL” – skomentował Dirk Hoferer. „Byliśmy zaangażowani we wszystkie główne projekty EPAL od ponad dziesięciu lat, w Radzie Dyrektorów EPAL i Prezydencji, i będziemy kontynuować naszą ścisłą współpracę jako przewodniczący EPAL. Kluczowym obszarem naszej pracy będzie dalsze rozszerzanie i zwiększanie znaczenia otwartej puli wymiany EPAL dla gospodarki o obiegu zamkniętym, ochrony klimatu oraz celów zrównoważonego rozwoju handlu detalicznego i przemysłu. „

Od lewej: Jarek Maciążek, Robert Holliger (Prezes Honorowy) i Dirk Hoferer.

Wraz z Jarkiem Maciazkiem i Dirkiem Hofererem, EPAL ma teraz na czele dwóch bardzo doświadczonych przedstawicieli branży platformowej. Jarek Maciazek od wielu lat zasiada w zarządzie polskiej firmy PalettenWerk, jednego z największych producentów palet w Europie. Dirk Hoferer jest właścicielem i CEO niemieckiej firmy Treyer Paletten GmbH, jednego z pierwszych licencjodawców EPAL.

„Siła EPAL polega na bezpośrednim zaangażowaniu firm, które jako licencjobiorcy są aktywnymi producentami i naprawami palet EPAL i EPAL” – wyjaśnia Jarek Maciazek. Dodaje: „Pozwala nam to zapewnić, że każda decyzja EPAL dotycząca uregulowania europalet EPAL jest zgodna z interesami naszych klientów detalicznych i przemysłowych, którzy polegają na puli europalet EPAL dla Twojej przesyłki. Logistyka i transport. punkt odniesienia w pracy Dirka Hoferera i mnie podczas naszej prezydencji w EPAL”.

Dirk Hoferer i Jarek Maciasek zastąpili Roberta Holligera, który kierował EPAL jako prezes od 2010 do 2022 roku, pełniąc tę ​​funkcję przez cztery kadencje. W tym czasie liczba wyprodukowanych wiertnic EPAL Euro wzrosła z około 65 milionów do ponad 100 milionów rocznie w 2021 roku.

Dirk Hoferer i Jaric Maciaczyk podkreślili, że „za prezydentury Roberta Hollingera EPAL Euro Pallet Pool stała się największą na świecie giełdą otwartą platformą wymiany”. Dodają: „Naszym celem jest podążanie tą udaną ścieżką i ustanowienie EPAL jako nowoczesnego stowarzyszenia oraz istotnego elementu zrównoważonej logistyki i transportu towarowego. W imieniu Zarządu EPAL i członków EPAL chcielibyśmy podziękować Robertowi Holligerowi za jego hojne zaangażowanie na rzecz EPAL na przestrzeni lat”.

Jako wiceprezesi EPAL Jarek Maciazek i Dirk Hoferer przez lata utrzymywali bliską i poufną współpracę z Robertem Holligerem. Wybór Dirka Hoferera i Jarka Maciazka zapewnia ciągłość, zarówno w pracy EPAL, jak iw organizacji puli europalet EPAL. Robert Holliger został mianowany Honorowym Członkiem i Honorowym Prezesem EPAL przez Zgromadzenie Ogólne EPAL.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.