Dlaczego Laura umiera za 365 dni: tego dnia?

Netflix

Film dla dorosłych z Anną Marią Ciclocą i Michele Moroni jest wściekłością na wybiegu. Tutaj przypominamy sobie, co faktycznie wydarzyło się pod koniec drugiej części.

Laura, postać Anny Marii Cicluki w roku 365.
© NetflixLaura, postać Anny Marii Cicluki w roku 365.

W 2020 roku bardzo zmysłowy film zdołał przyciągnąć uwagę subskrybentów Netflix. To jest o 365mistrzostwa fantasy Anna Maria Cicluca s Michel Moroni Został wyprodukowany w Polsce, ale zdołał podróżować po świecie w trakcie boomu telewizyjnego spowodowanego pandemią koronawirusa. W ten sposób Red N nie zajęło dużo czasu, aby odnowić go w sequelu zatytułowanym 365 dni: ten dzień. W ten piątek będzie trzecia część Tutaj dokonujemy przeglądu tego, co powinieneś wiedzieć przed obejrzeniem filmu.

Pierwszy film przedstawia kobietę, która wpada w ręce szefa gangu. Tajemniczy mężczyzna porywa ją, a potem daje rok na zakochanie się w nim. W kwietniu tego roku wydał drugą odsłonę, która wróciła Lura s MassimoBardziej ognisty niż kiedykolwiek. Jednak początek tej pary komplikowały więzy rodzinne bohatera, a także fakt, że trzecia osoba w sporze wdarła się w jego życie, aby za wszelką cenę podbić Laurę i zdobyć jej zaufanie.

W najbliższy piątek 19 sierpnia ruszy Netflix 365 dodatkowych dni. O czym będzie? Oficjalne podsumowanie mówi:Relacja Laury i Massimo wisi na włosku, gdy próbują przezwyciężyć problemy z zaufaniem. Tymczasem pracowity Nacho robi wszystko, co możliwe, aby ich rozdzielić.Na pewno pamiętasz kontrowersyjne zakończenie części drugiej i masz wątpliwości, co tak naprawdę stało się z rolą Anny Marii Ciclucy.

+ Laura umiera za 365 dni: tego dnia

Tak jak pierwsza partia, 365 dni: ten dzień Przedstawia nieoczekiwane zakończenie, które wymaga nowej części, aby dokładnie zrozumieć, co się stało. To było przed zamknięciem filmu fabularnego Netflix, była postacią Laura została zastrzelona. Chociaż wpadła w ramiona Massimo, prawda była taka, że ​​ta młoda kobieta wydawała się wykrwawiać na śmierć na ziemi. I zanim użytkownicy mogli wyciągnąć wnioski, napisy wpłynęły, nie wyjaśniając, czy zmarł, czy przeżył.

kto strzela? I, kobieta, która znalazła Laurę Massimo uprawiającą z nią seks. Ale to nie jest zwykła zbrodnia: tak naprawdę chodziło o zaplanowaną zemstę Hadriana, ukryty brat bliźniak głównego bohatera. Następna, nacho – Ogrodnik, który przykuł uwagę Laury – postanowił zastrzelić Annę w obronie, a Massimo powtórzył czyn przeciwko bratu. Fakt, że kula nie dotknęła jego klatki piersiowej, więc wszystko wskazuje na to, że zdąży przeżyć, by kontynuować historię w nowej odsłonie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.