Dlaczego warto nim zarządzać w firmach

Podczas drugiej fali badań dla Kreatywnej Platformy Wiedzy Wizualny GPS z Obrazy Getty Ankietowani, 80 procent konsumentów Nie czuj się reprezentowany w reklamach. Osoby konsultowane w badaniu podkreślały, że nie wystarczy mieć ludzi różnych ras i pochodzenia. W tym sensie oczekują od firm utworzenia pliku Najlepsza praca polegająca na uchwyceniu i fotografowaniu różnych stylów życia i kultur.

W tym scenariuszu konieczne jest rozpoczęcie działalności firm iWdrożenie wspierającej polityki wzmocnienia pozycjiPoprawa samooceny i samoakceptacji sprawności fizycznej. Według specjalistycznego portalu RRHHDigital, Przejście na bardziej kompleksową politykę handlową i marketingową Aby uniknąć dyskryminacji w środowisku pracy.

Pomyśleć, że ten ruch Pozytywne ciało ustępuje miejsca wstydu ciałaInnymi słowy, czyjeś zawstydzenie ciała pomoże firmom ocenić potrzebę wdrożenia tych polityk. Według ekspertów ds. zasobów ludzkich, zniesławienie ciała umniejsza wartość osoby ze względu na jej wygląd, będąc przyczyną poważnych problemów fizycznych i psychicznych danej osoby. ruchy takie jak Pozytywne i neutralne ciało Pomogły wygenerować większą integrację w firmach poprzez promowanie zatrudnienia wszelkiego rodzaju organów.

W obliczu tej sytuacji podmioty z różnych branż podjęły działania w tej sprawie, aby osiągnąć większą integrację poprzez pozytywne nastawienie ciała. Na przykład jedna z gwiazd dekady, Rihanna, uruchomiła firmę kosmetyczną Fenty piękna, która zawiera linię makijażu w 40 niezbędnych odcieniach dla każdego typu i stylu cery. jak zwolniony Fenty X DzikiFirma bieliźniana all size, bezpłciowa i dostosowana do aktualnych trendów mody.

Po drugie, Getty Images i Dove uruchomili #ShowUs . grant, poświęcony promowaniu prac wschodzących kobiet, komercyjnych niebinarnych fotografów i filmowców z całego świata en pro del body pozytywne. Te talenty tworzą włączające historie wizualne, które są autentycznymi obrazami kobiet, ludzi i społeczności niebinarnych. Stypendium nagradza dwóch fotografów 5000 dolarów każdy Szukać historii o znaczeniu społecznym.

Laureaci stypendiów obejmują Zola Rabikoska, polski artysta plastyk, oraz Alex Sanchez, fotograf dokumentalny i filmowiec z Miami. Pierwsza zaprezentowała projekt skoncentrowany na współczesnej kobiecej tożsamości w Europie Wschodniej. Podobnie Sanchez zbada wewnętrzną dynamikę sześciu rodzin i przywódcze role matek w ich obrębie.

„Jestem zaszczycony, że zostałem wybrany jednym ze zwycięzców konkursu #ShowUs Leadership”. Rabikowska powiedziała w oświadczeniu: Notatnik. „Stypendium umożliwi mi pracę nad długoterminowym projektem dokumentalnym, który pomoże mi przełamać stereotypy dotyczące Europy Środkowo-Wschodniej. Stypendium to wspaniała okazja, która pozwoli mi na podjęcie nowej pracy, rozwój kariery i przyczynienie się do szersza debata na temat granic i kobiecości”.

„To stypendium pomoże mi dokończyć ten projekt i stworzyć pracę, która, mamy nadzieję, rzuci trochę światła na istotę macierzyństwa”.Sanchez rzucił. „Nie mogę wymyślić lepszego projektu do pracy w tym czasie zmian w naszym świecie. Nasi liderzy stają się coraz bardziej powszechni niż kobiety, a te kobiety są matkami w ich różnych formach. Tradycyjna rola matki uległa zmianie i zdumiewa mnie, że widzę, dokąd zmierza w przyszłości”.

dotacja #Pokaż nam obrazy Getty który jest częścią Program stypendialny Rozszerzone obrazy Getty. Ten program, od samego początku, przekazał ponad 1,8 miliona dolarów fotografom i filmowcom na całym świecie. ten Wzmacnianie ludzi o różnych ciałach Pozwala dotrzeć do nowych rynków i utrzymać nowych klientów. Ci potencjalni klienci mogą czuć się bardziej zdefiniowani przez markę lub firmę, widząc, że są reprezentowani i są reprezentowani

Pobierz notatkę
Śledź nas w Google News

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *