Do Margherity przybywa coraz więcej polskich turystów

Do Margherity przybywa coraz więcej polskich turystów

Portfel turystyczny spodziewa się wzrostu liczby przyjazdów międzynarodowych o ponad 50% w porównaniu z 2022 r., kiedy do kraju przybyło z zagranicy „656 tys. osób”.uprzejmość | Minister określił wizytę tych Polaków jako „dobrą wiadomość” dla branży turystycznej

W sumie 295 turystów z Polski zostało przyjętych na Margaricie, głównej wyspie Wenezueli, podczas drugiego lotu w ramach operacji czarterowej pomiędzy obydwoma krajami, które zgodziły się na otwarcie w tym roku szlaku turystycznego pomiędzy krajem europejskim a tym miejscem na Karaibach Morze. Poinformował o tym w sobotę wenezuelski minister turystyki Ali Padrón.

„Wczoraj Międzynarodowy Port Lotniczy Santiago Marinho na Karaibach odebrał drugi lot czarterowy Katowice-Porlamar, na którym przewiózło 295 turystów” – powiedział minister.

Wyjaśnił, że ta grupa turystów dołącza do 315 turystów, którzy przybyli na wenezuelską wyspę we wtorek, co daje w sumie 610 gości bezpośrednimi lotami.

Minister określił wizytę tych Polaków jako „dobrą wiadomość” dla branży turystycznej.

We wtorek, ogłaszając przylot pierwszego lotu, Padrón podkreślił, że dzięki temu „planowi strategicznemu” Wenezuela czyni postępy w „rozszerzaniu komunikacji z Europą” i promowaniu „turystyki przyjazdowej jako elementu rozwoju gospodarczego”. „Wenezuelczyk”.

Urzędnik zapowiedział we wrześniu ubiegłego roku, że polscy turyści „wkrótce” odwiedzą ten karaibski kraj „masowo”, „tak jak przybędą z innych części świata”.

Portfel turystyczny oczekuje, że liczba przyjazdów międzynarodowych wzrośnie o ponad 50% w porównaniu do 2022 r., kiedy to do kraju z zagranicy przybyło „656 tys. osób”.

Ministerstwo spodziewa się, że liczba ta wzrośnie do ponad miliona, nie precyzując, czy chodzi o osoby przyjeżdżające z jakiegoś powodu z zagranicy, czy też o turystów innej narodowości niż Wenezuelczycy.

Margarita przyjęła tysiące turystów, w większości z Rosji i Kuby, w ramach operacji czarterowych prowadzonych przez Wenezuelę z tymi krajami, do których w tym roku dołączył także Trynidad i Tobago, co świętują przedstawiciele turystyki na wyspie.

Otrzymuj informacje natychmiast na swoim telefonie komórkowym. Dołącz do grupy Diario Primicia WhatsApp, korzystając z poniższego linku: https://chat.whatsapp.com/Fw1iPqx0rJ15GJ35IOT7Gy

Jesteśmy także na Telegramie jako @DiarioPrimicia, dołącz tutaj:https://t.me/diarioprimicia

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *