Dobra karma dla zwierząt domowych | Gazeta Tarragony

Estera Villarasa (Vic, 34 lata), Alba Janbier (Sakak, 40 lat) i wiadomości torrentowe (Paiporta, 34 lata) Poznali się pracując w dziale eksportu jednej z firm w Camp de Tarragona przeznaczony do Suplement diety dla zwierząt gospodarskich. Po zmianie właściciela firmy pod koniec 2018 roku poczuli, że ich wartości nie pokrywają się z wartościami nowego kierownictwa. Postanowili założyć własny biznes.

wynik to Kaykun opieka, spółdzielnia z siedzibą w Rios To jest pod marką KonkaiProdukuj i sprzedawaj Suplement diety dla zwierząt domowych. weterynarz – weterynarz Estera, Neos i Inżynier rolnictwa Alba, skorzystali ze swojego doświadczenia w dziedzinie nutraceutyki Wejście w segment rynku, w którym ich zdaniem jest jeszcze daleka droga, w porównaniu ze zwierzętami hodowlanymi, gdzie suplementy diety od dawna odgrywają znaczącą rolę.

Po powstaniu jako spółdzielnia w maju 2019 r., w styczniu 2020 r. została wprowadzona na rynek. Profesjonalne kanały sprzedaży (weterynarze i kliniki weterynaryjne) do sprzedaży w drugim etapie do odbiorca końcowy przez twój Handel elektroniczny.

wybuch globalna epidemia covid-19 Całkowicie zmieniło te plany i zmieniło ich strategię o 180 stopni: wraz z początkiem Wielkiej Izolacji i bezprecedensowym boomem w handlu elektronicznym, postanowili nadać priorytet sprzedaży temu konsumentowi końcowemu. Głównie przez Sklep internetowy, ale także za pośrednictwem zewnętrznych sklepów internetowych i rynki Specjaliści rozprowadzają suplementy diety produkowane w Reus na całym półwyspie.

Niektóre suplementy diety firmy Kunkay. Zdjęcie: Alba Marine

Z siedzibą i magazynem logistycznym w Redesa (gdzie mają nadzieję wkrótce ujednolicić segment produkcji), ich wartości odżywcze, bez leków i Witaminy, minerały i ekstrakty roślinneMa na celu poprawę aspektów zdrowia psy i kotyJak stawy lub skóra.

Neus Torrent, współzałożyciel Kunkay, mówi, że choć jest ich coraz więcej Producenci pasz i pasz dla zwierząt Kto dodaje suplementy diety do swoich receptur, ich rynek jest inny. „Typ naszego klienta – wyjaśnia – to ktoś, kto jest bardzo świadomy zdrowia swoich zwierząt, z których większość nie karmi swoich zwierząt, ale przynosi własne jedzenie i dodaje nasz produkt jako dodatek”.

„Nasz klient to ktoś, kto jest bardzo świadomy zdrowia swoich pupili” (Neus Torrent)

Są to suplementy stosowane bezpośrednio do żywności, przedstawione w: kształt koperty (detal 8,75 EUR) i Globalizm (28 euro). Neus Torrent nie wyklucza wejścia w przyszłość „w zakresie rynku pasz wysokiej jakości” lub jakiejś współpracy z „firmami produkującymi gotowaną żywność”, chociaż obecnie jego priorytetem jest promowanie wzrostu na tym konkretnym rynku (65% 40 000 euro, które naliczył) w 2020 r., a pozostałe 35% w kanale profesjonalnym).

udział wydanie 35% na rachunkach (i obecności w Nowa Zelandia I Chile, a teraz zaczyna się za Polska, Arabia Saudyjska i Wietnam), obroty mają wynieść w tym roku 80 tys. euro, a w przyszłym 200 tys. euro Francja, Niemcy i Włochy.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *