„Dom kwiatów” powraca jako film

Manolo Caro opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym ujawnił wiadomości. Ujawnił również oficjalną relację z tego, co było serialem dla publiczności.

Po trzech sezonach obserwatorzy serii Netflix „House of Flowers” ​​myśleli, że to już koniec. Jednak film był czymś, o czym nawet nie pomyśleli.

– Zgadnij! Kto wrócił? Dom kwiatów: filmWkrótce w serwisie Netflix, Caro napisała na Instagramie obok zdjęcia Juan Pablo MedinaI Cecilia Suarez s Aislyn Derbez (Diego Olvera, Paulina de la Mora i Elena de la Mora w serialu).

Dziwna rodzina De La Mory wróci na ekran, a taśma jest już nagrana, chociaż nie ma ustalonej daty premiery.

Ze swojej strony Cecilia Suarez napisała w swoich sieciach: „To się nie skończy, dopóki się nie skończy. De La Moraes powraca. Dom kwiatów, film”. Na opublikowanym przez nią zdjęciu widać ją do filmu z blond włosami.

Obecnie Manolo Caro, który również wyreżyserował serial Ktoś musi umrzeć, on nagrywa kolejną serię: Dawno, dawno temu … ale już nieJest to dzieło muzyczne stworzone i wyreżyserowane przez niego, zawierające symboliczne piosenki z hiszpańskiej i latynoskiej muzyki pop.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *