Domagają się do 22 lat więzienia dla mężczyzny i jego dwójki dzieci za brutalny, śmiertelny atak

Jego 21-letni syn, Robin Oscar Ismail Sousa, czeka 18-letnia aplikacja. z więzienia do Morderstwa i drobne obrażenia. NS Magali Michaela Sosa, 18 lat, chciała prokuratora 12 lat Za próbę zabicia kobiety, lekkie zranienie jej i grożenie sąsiadowi, że sfilmuje incydent. Zachowania przypisywane każdemu z nich zostały określone przez prokuratora generalnego na wstępnej rozprawie przed sędzią Gonzalo Lopez Quintana, który przyznał się do zarzutów i zarządził otwarcie procesu. Z kolei przyjął dowody przedstawione przez strony i utrzymał tymczasowe aresztowanie, które obciąża oskarżonego.

„W piątek o 22.00 gotowałem i poszedłem szukać mojej 10-letniej córki, która bawiła się w domu przyjaciela w Colleen między Passage Volta a 27 lutego, przed rodziną Sosa. Zapytałam męża o motocykl, kazał mi uważać„” 26-letnia Yamila Gallegos zaczęła opowiadać o chwilach przed zbrodnią z 19 lutego. Było to w Collin o 2500, w tym samym miejscu, w którym dwa dni wcześniej kłóciła się z członkami rodziny Sosa, ponieważ 12-letni chłopiec uderzył dziewczyna.

Podczas gdy Yamila czekała na córkę bez wysiadania z motocykla, siostra Magali zaczęła się z nią drażnić. „Krzyczała na mnie, mówiła mi różne rzeczy i szukała kłopotów” – wspomina kobieta, która została zrzucona z motocykla i natychmiast otoczona przez czterech innych członków rodziny, którzy ją pobili. „Uderzyli mnie. Nie jestem pewien, co się stało, ponieważ nie widziałem, ale byłem całkowicie odcięty. Wypuścili też swojego buldoga, żeby mnie ugryzł, a on ugryzł mnie w tył nogi.. W tym czasie pobili też moją córkę, zapamiętać.

Według prokuratury to Bulaco Sosa „zadawał kilka ciosów” dziewczynie. z pomocą sąsiada Stworzenie zdołało uciec i pobiegło do swojego domu – około pięciu przecznic dalej, w Verasoro o 6300 – by ostrzec ojczyma i wujka, co się dzieje. Yamila, która została uratowana z ziemi przez swojego brata, była zakrwawiona iw bardzo złym stanie: „Mój brat przybył pierwszy, był w skórze i bermudach i nie miał broni”.

>> Czytaj więcej: Walka dzieci, wprowadzenie do okrutnego morderstwa mężczyzny w regionie południowo-zachodnim

Wygląda na to, że walka się skończyła. Ale kiedy Yamila miał już wsiąść na motocykl, Bulaco i jego dwaj synowie wyszli ponownie „uzbrojeni w szklaną butelkę i co najmniej dwa ostrza”. Souza uderzył ojca Lionela butelką w głowę, powodując, że upadł na ziemię, a „zaczął go bić wielokrotnie, pomimo próśb ofiary, by przestać”. Jego syn działał po jego stronie, zgodnie z tą historią Wpadła ogromnym ostrzem w klatkę piersiową 38-letniego Lionela. Spowodowało to poważne uszkodzenie krążeniowo-oddechowe.

Tym samym ostrzem, które wyjął z piersi Gallegosa, napastnik zaatakował Yamilę, która zgodnie z twierdzeniami prokuratora została pobita i dźgnięta innym ostrzem przez Magali. Kobieta została dźgnięta w klatkę piersiową i czaszkę. Następnie, pomimo poważnych obrażeń, Lionel wstał i próbował jej pomóc. Ale otrzymał kopnięcie od jednego ze swoich przeciwników, który zostawił go na ziemi i już nie reaguje.

Ranna i oszołomiona Mila pozostała z bratem leżącym na ziemi bez nikogo, kto by jej pomógł „z obawy przed represjami”. Do czasu przybycia męża. Nie mogąc jeździć Lionelem na motocyklu, ponieważ „był za ciężki”, sąsiad zawiózł go swoim samochodem do kliniki w San Martin, gdzie dotarł bez życia. Heca pomogła jej zdobyć punkt w brzuchu. Moja córka bardzo się boi. Był w środku walki. Uderzyli ją. Widział mojego brata umierającego na ulicy.Zamknij jego oświadczenie.

>> CZYTAJ WIĘCEJ: Mężczyzna i dwóch jego synów zostało oskarżonych o brutalny śmiertelny atak

W Cullen 2500 śmierć nie stłumiła gniewu. Zanim rodzina Sosa ukryła się w swoim domu i pozostawiła ostrza leżące na chodniku, według aktu oskarżenia Magali zobaczyła, że ​​sąsiad wszystko filmuje. Dlatego zbliżył się do niej i zagroził jej ostrzem i powiedział, że ją zabije i kilkakrotnie dźgnie. “Najwyraźniej uszkodzili jej szyję”. Po pewnym czasie, gdy policja zatrzymała ją wraz z ojcem i bratem, nadal grozili jej z radiowozu: „Znowu wychodzę i dokończę cię zabijać, ty sukinsynu”.

“Wiedziałem, że to się stanie. Przez długi czas mieli problemy” – powiedział jeden z sąsiadów rodziny Sousa. „Lionel nie przyszedł walczyć, miał obnażoną klatkę piersiową i nie miał nic. Zaczęli go bić tym grubym kablem, a on zaczął się wycofywać, a pozostali dwaj rzucili się na niego. Lionel przypadkowo nadepnął na psa Sosy, ponieważ szedł tyłem i zaczęli go kopać. Lionel upada i próbuje wstać, Robin uderza go butelką, a on upada na ziemię i kończą go zabijać.

Leżał bezradny na ziemi, zemdlał od butelki i tchórzliwie dźgnęli go sztyletem prawie nie mogąc się ruszy攌wiadek z zachowaną legitymacją wspomina, że ​​„po wszystkim, co się wydarzyło, Sosa wszedł do środka i przebrał się”. Ponieważ aresztowania nie złagodziły napięcia w sąsiedztwie, rodzina Sousa załadowała torby i telewizory do białego ruchu eskortowanego przez policję. „Wydawało mi się to śmieszne i wzbudziło we mnie dużo złości, ponieważ Zaatakowali i zabili i odeszli z aresztem, a my nie byliśmy chronieniŚwiadek zauważył.

Kiedy napastnicy wyszli, grupa sąsiadów rzuciła koktajl Mołotowa w drzwi pustego domu, ale bomba nie wybuchła. Siedem miesięcy później, uzasadniając wniosek o nałożenie sankcji, prokurator mówił o „wykorzystaniu przewagi liczebnej” napastników, „używaniu własnej i nieodpowiedniej broni” oraz „używaniu własnej Prawie bezbronny stan, w którym pozostał Gallegos Po wysadzeniu butelki “wtedy” dźgnij go w klatkę piersiową i zabij.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *