Domniemany incydent przemocy domowej, w którym zginął mężczyzna i kobieta w Miami

Domniemany incydent przemocy domowej, w którym zginął mężczyzna i kobieta w Miami

Według policji Miami-Dade, która bada incydent jako możliwy incydent, mężczyzna został śmiertelnie postrzelony w domu w domu wczesnym rankiem w sobotę. Przemoc domowa.

Po otrzymaniu wezwania do miejscowych wystrzałów, Departament Policji Homestead zareagował na nagły wypadek w domu położonym na Northwest 12th Avenue i 14th Street około 3:23 rano.

Wysłani na miejsce policjanci odkryli ciało mężczyzny ze śmiertelną raną postrzałową, leżące w tylnej alejce 1389 NW i 14th Street.

Strażacy hrabstwa odpowiedzieli na miejsce zdarzenia i ogłosili, że mężczyzna zginął na miejscu. W chwili pisania tej notatki dodatkowe szczegóły dotyczące incydentu nie są znane. według Telemondo 51kobieta została zatrzymana i przewieziona do biura wydziału zabójstw na dalsze przesłuchanie w związku z incydentem.

Departament Policji Miami-Dade (MDPD, od angielskich inicjałów) wskazał, że wstępne informacje skłaniają śledczych do przypuszczenia, że ​​może to być incydent z przemocą domową.

Na początku czerwca na dworze Miami-Dade pojawił się 62-letni Pascual Pineda pochodzenia kubańskiego Oskarżony o przemoc domową i inne zarzuty napaści na partneraMoże z zazdrości.

Gwałtowny incydent miał miejsce w mieszkaniu, które napastnik wynajął w Little Havana w Miami. Ofiara poinformowała, że ​​Pineda zaczął traktować ją agresywnie podczas kłótni i że złapał ją i rzucił na ziemię, powodując siniaki na ramionach, a także siniaki na twarzy i zadrapania na plecach.

Pod koniec marca kubański gracz reggae Ovidio Crespo, lepiej znany jako Ovi, został zwolniony za kaucją (w wysokości 1500 dolarów). Po aresztowaniu w Miami za skargę na przemoc domową który był wychowywany z nim przez żonę i matkę ich noworodka, Ady Urquijo.

W grudniu ubiegłego roku wybrany urzędnik z Florida Keys Został aresztowany w Hialeah pod zarzutem przemocy domowej Po tym, jak jego żona powiedziała policji, uderzyła go w twarz pustą butelką po pigułkach w przypływie wściekłości.

Komisarz hrabstwa Monroe, Amerykanin Kubańczyk – lepiej znany jako Eddie Martinez – został uwięziony w Ośrodku Zatrzymań i Rehabilitacji w Miami-Dade. Jego kaucja została ustalona na 1500 dolarów.

Innym przypadkiem, który zszokował mieszkańców hrabstwa w sierpniu 2021 r., był przypadek strażaka z Miami-Dade, który pracował w poszukiwaniach i ratownictwie dla ocalałych z zawalenia się budynku Surfside. Próbował popełnić samobójstwo po tym, jak został aresztowany za przemoc domową.

Fernando Castaño, lat 47, trafił do szpitala po wielokrotnym dźgnięciu się nożem w klatkę piersiową, kiedy policjanci zażądali od niego oddania broni, zgodnie z nakazem sądowym wymagającym od niego wniesienia kaucji za wycelowanie broni w żonę. i samobójstwo.

Również w 2021 roku, w ciągu zaledwie miesiąca, dwóch policjantów z Miami zostało aresztowanych za przemoc domową. Pierwszym z nich, w maju, był 27-letni agent Michael Bello, Osoby, które spotkały się z oskarżeniami o przemoc domową.

Drugie wydarzyło się pod koniec czerwca tego roku, kiedy Richard Anthony Tippenbahur, policjant z Miami-Dade, Zgłosił się do władz za przemoc domowąZostał oskarżony o trzymanie karku i plucie na kobietę, z którą się spotykał.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.