Dreame Technology przejęło najszybciej rozwijającą się markę od AliExpress

Guangzhou, Chiny14 kwietnia 2021 r. / PRNewswire / – Dreame Technology, innowacyjny i pionierski innowator w inteligentnych urządzeniach do czyszczenia domu, został uznany za najszybciej rozwijającą się markę 2020 r. Na dorocznym szczycie handlowym AliExpress w 2021 r. Dreame T20, V11 i V10 jako bestsellery na AliExpress.

Od momentu dołączenia do AliExpress w 2018 roku Dreame Technology szybko rozszerzyła swój globalny rynek, obejmując główne kraje, takie jak Stany Zjednoczone, Francja, Polska, Niemcy, Rosja, Hiszpania, Włochy, Holandia, Korea i Japonia. Od 2020 roku wielkość sprzedaży bezprzewodowego odkurzacza Dreame osiągnęła pierwsze miejsce na francuskim rynku AliExpress iz powodzeniem stała się jedną z najlepszych nowych marek w Europie. Kiedy pandemia COVID-19 uderzyła w światową gospodarkę w 2020 r., Dreame nadal dobrze radził sobie na globalnym rynku AliExpress z wartością sprzedaży ponad 14 milionów dolarów, cztery razy w roku poprzednim. Podczas Czarnego Piątku AliExpress 2020 oficjalny sklep Dreame uzyskał najwyższą sprzedaż w kategorii urządzeń do czyszczenia domu.

Firma Dreame Technology zawsze przywiązywała dużą wagę do innowacyjności produktu i doświadczenia użytkownika. Dzięki dogłębnym badaniom i analizom rynku zespół badawczo-rozwojowy Dreame zdaje sobie sprawę, że użytkownicy odkurzaczy robotów bardzo muszą unikać zaawansowanych przeszkód. Z tego powodu Dreame Technology uruchomi w maju nowy odkurzacz automatyczny i mop Dreame Bot L10 Pro, aby zapewnić inteligentne rozwiązania do sprzątania domu na platformie AliExpress.

Dreame Bot L10 Pro z certyfikatem 3D, wysoce precyzyjny system unikania przeszkód może skanować otoczenie w czasie rzeczywistym, pomagać urządzeniu w szybkim i dokładnym rozpoznawaniu i omijaniu przeszkód. Technologia podwójnego lasera LiDAR i algorytm SLAM (jednoczesna lokalizacja i mapowanie) umożliwiają L10 Pro rekonstrukcję map 3D, optymalizację ścieżki czyszczenia i unikanie uderzeń.

„Jesteśmy dumni z otrzymania od AliExpress nagrody najszybciej rozwijającej się marki. Motywuje nas to do robienia postępów i stawia użytkowników na pierwszym miejscu. Dreame Technology ma na celu opracowywanie światowej klasy produktów w inteligentnych urządzeniach domowych do sprzątania domu” – powiedział powiedziany. Frank Wang |Dreame Technology Dyrektor ds. Marketingu międzynarodowego.

Oba są wyposażone w innowacyjne, wysokoobrotowe silniki 150 tys RPM Aby zapewnić wydajne i głębokie czyszczenie, bezprzewodowe odkurzacze sztyftowe Dreame T30 i V12 mogą oddzielnie generować do 185 AW i 190 AW mocy ssania. Ta niezrównana moc oznacza, że ​​akumulatorowy odkurzacz sztyftowy Dreame T30 i V12 może usuwać głęboki brud i zanieczyszczenia dokładniej niż jakikolwiek inny odkurzacz na rynku.

Dreame Technology przedstawia Dreame Bot L10 Pro, la Odkurzacz bezprzewodowy Dreame V12 T30 będzie dostępny na Amazon i AliExpress w maju i czerwcu tego roku.

Technologia Acerca de Dreame

Założona w 2015 roku Dreame Technology to innowacyjna firma zajmująca się produktami konsumenckimi, skupiona na inteligentnych urządzeniach z wizją poprawy życia dzięki technologii.

Podążaj za nami Serwis społecznościowy FacebookI Instagram s Świergot.

Po więcej informacji odwiedź https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1487673/1.jpg

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *