Dreszcz i akcja w kuponie ONCE transmitującym 15. edycję Festiwalu Powieści Detektywistycznych w Madrycie, Getafe Negro

Madryt, 17 lat (SERVIMEDIA)

Kupon ONCE na niedzielę 30 października jest pełen suspensu i emocji, obejmujący 15. edycję madryckiego festiwalu policyjnego „Getafe Negro”. Pięć i pół miliona kuponów zostanie ogłoszonych na ten festiwal, który odbędzie się w dniach 24-30 października.

Voucher wręczony przez Mikę Riverę, Dyrektora Festiwalu; Lorenzo Silva, sekretarz honorowy; Luis Dominguez, radca ds. kultury rady miejskiej Getafe i Ismael Pascual, dyrektor ONCE w Getafe.

Dzięki kuponowi poświęconemu „Getafe Negro” ONCE wspiera wydarzenie kulturalne na wysokim poziomie, w którym uczestniczy ponad 80 autorów.

Piętnasta edycja Getafe Negro przywróci Getafe na czoło krajowej i międzynarodowej narracji noir. Dodatkowo edycja 2022 przywraca tradycję posiadania kraju gościa, którym będzie Polska.

„Getafe Negro” będzie miał trzy wątki tematyczne. Wrócimy do dwóch kultowych klasyków: Sherlocka Holmesa i Kuby Rozpruwacza; do chwili obecnej, aby analizować kontrasty regionalne obecnej narracji kryminalnej, wiejskiej i miejskiej, śródlądowej i przybrzeżnej, galicyjskiej i śródziemnomorskiej; i w przyszłość, aby zauważyć mieszanie się form ze specjalistycznych kanałów telewizyjnych; więzy; film lub podcast i gatunki takie jak fantasy; Historyczny; Fantastyka naukowa; spisek Albo czarna powieść o zjawiskach nadprzyrodzonych” – mówi Micah Rivera.

W tej wersji „Getafe Negro” wzmocni więzi z tego typu filmem. Celem jest zachęcenie do czytania gatunków. Przyznane zostaną nagrody im. José Luisa Sampedro i Novela Negra Ciudad de Getafe, a także nagroda za opowiadanie, a sieć bibliotek madryckich związanych z festiwalem zostanie odrestaurowana i rozbudowana.

Stoły dyskusyjne, seminaria, warsztaty, cykle filmowe noir, wystawy, spektakle, gry, sport, spotkania autorskie czy prezentacja nowości we współpracy z wydawcami to tylko niektóre z działań, które będą częścią tego festiwalu.

„Getafe Negro” to festiwal powieści kryminalnych, założony przez pisarza Lorenzo Silvę jako koordynatora wydarzenia i Davida Barbę jako koordynatora programu literackiego, którego pierwsza edycja odbyła się w październiku 2008 roku.

Wynagrodzenie ONCE Weekend oferuje w każdą sobotę i niedzielę pięciocyfrową nagrodę główną oraz serię 300 000 € plus 5000 € miesięcznie przez 20 kolejnych lat za jeden kupon. oraz nagrody w wysokości 2000 euro miesięcznie przez 10 kolejnych lat, na czterech innych kuponach.

Kupony ONCE są sprzedawane przez ponad 19 000 dostawców w organizacji. Dodatkowo można go nabyć na „www.juegosonce.es” oraz w autoryzowanych instytucjach współpracujących.

(Survimedia) 17-2022, 08:39 (GMT +2) GN / NP / LS / C / gja

© SERVIMEDIA. Informacje te są własnością Servimedia. Mogą go publikować tylko klienci tej agencji prasowej, którzy podają Servimedia jako autora lub źródło. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dystrybucja i komunikacja publiczna przez strony trzecie w jakikolwiek sposób lub wsparcie jest zabronione.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *