Druga lista najważniejszych tematów Latin Press Day

Redaktorzy: Manuel Guerrero i Mario Esquivel

Salwador: Niskie ryzyko kraju jest dobrym wskaźnikiem gospodarki Salwadoru

Spadek ryzyka kraju Salwadoru do 14,33 punktu jest dobrym wskaźnikiem lokalnej gospodarki, oceniają dziś komentatorzy sektora finansowego.

Panama: program w Panamie, który wzmacnia odporność na zmiany klimatu

Ministerstwo Środowiska (Miambiente) podkreśliło dziś, że Panama promuje projekt, który przyczynia się do tworzenia miast bardziej odpornych na zmiany klimatu.

Wenezuela: Młodzież z Wenezueli poprowadzi marsz na cześć José Martí

Wenezuelska młodzież poprowadzi tu dziś procesję z pochodniami, upamiętniającą 170. urodziny kubańskiego bohatera narodowego, José Martí.

BRAZYLIA: Lula wzywa sędziów, aby pokazali, że nienawiść w Brazylii się skończyła

Dziś prezydent Luiz Inácio Lula da Silva zapewnił gubernatorów 27 stanów i Okręgu Federalnego Brazylii, że władza publiczna musi zagwarantować ludziom, że szerzenie nienawiści dobiegło końca.

Wenezuela: Regionalne mechanizmy integracji zgodziły się wzmocnić sojusze

Regionalne i subregionalne mechanizmy integracji zgodziły się wzmocnić sojusze strategiczne, aby iść naprzód i przyczynić się do zbudowania programu, który odpowiada konkretnymi działaniami na potrzeby Ameryki Łacińskiej i Karaibów, ogłosiła dziś ALBA-TCP.

USA: Republikański Komitet Narodowy wybiera przywódców USA

Członkowie Republikańskiego Komitetu Narodowego (RNC) wybiorą dziś nowego przewodniczącego partii, kończąc wyścig, w którym dwóch pretendentów przetestowało przywództwo Ronny McDaniel.

Włochy: Włochy honorują bohatera narodowego Kuby, Jose Martiego

Pomnik wzniesiony w centralnym parku stolicy Włoch ku czci bohatera narodowego Kuby, José Martí, był dziś spektaklem z okazji 170. rocznicy jego urodzin, z wystawami kwiatowymi na jego cześć.

Europa: Europa i pułapka wojenna

Po decyzji Niemiec o wysłaniu czołgów Leopard-2 na Ukrainę w Europie wystąpił efekt domina, który dodatkowo osłabił wysiłki zmierzające do eskalacji konfliktu w tej byłej republice radzieckiej.

Chiny: Chiny zwiększają transport pod koniec święta Nowego Roku Księżycowego

Dziś chińskie władze wzmocniły swoje usługi we wszystkich środkach transportu publicznego, aby zapewnić płynny ruch milionom ludzi powracających z ich rodzinnych regionów po świętach Nowego Roku Księżycowego.

Japonia: Japonia obniżyła ocenę COVID-19 do powszechnej choroby zakaźnej

Japoński rząd ogłosił dzisiaj, że Japonia obniży status prawny Covid-19 do poziomu priorytetu „kategorii 5” w porównaniu z innymi powszechnymi chorobami zakaźnymi, takimi jak grypa sezonowa.

ja ja

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *