Drużyna piłkarska Intercity zadebiutowała w tym roku z ceną 1,2 € za akcję | comp

Drużyna piłkarska Intercity w Alicante wejdzie na giełdę z ceną 1,2 euro za akcję w następny piątek po tym, jak BME Growth opublikowało pozytywny raport o konsolidacji rynku, zgodnie z komunikatem prasowym.

BME Growth wskazał, że Intercity będzie pierwszą hiszpańską drużyną piłkarską, która wejdzie na giełdę i trzecią firmą, która wykona skok do BME Growth ze „środowiska przedrynkowego” po zatwierdzeniu wszystkich dokumentów przedłożonych przez zarząd klubu. dyrektorzy.

Zgodnie z komunikatem prasowym cena referencyjna akcji w wysokości 1,20 euro za akcję „zbiega się z ceną uzgodnioną w ostatnich operacjach korporacyjnych przeprowadzonych przez spółkę bezpośrednio przed jej wprowadzeniem na rynek”.

Intercity jest trzynastą firmą, która dołączyła do BME Growth w tym roku i ma pierwszą drużynę męską, która rywalizuje w drugiej dywizji RFEF, drużynie kobiet w 1. regionie Walencji, męskiej drużynie „B” w Primera Regional, drużynie piłki nożnej plażowej, która gra w Morskiej Lidze Śródziemnomorskiej i Młodzieżowej Szkole Piłki Nożnej w San Juan.

Podobnie, Intercity jest trzecią firmą, która dołączyła do BME Growth ze środowiska przedrynkowego, programu BME, który ułatwia drogę do rynków giełdowych poprzez szkolenia i pomaga dostosować je do skoku, a 25 firm już dołączyło do tego programu. Inicjatywa w firmie 18 konsultantów, którzy pomagają w tworzeniu firm.

Symbolem handlowym firmy będzie „MIASTO”. Zarejestrowanym doradcą spółki jest Deloitte, SL, natomiast GVC Gaesco działa jako dostawca płynności.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *