Dwa największe filmy w historii kina opuszczają Netflix (i wiele innych) – CINEMABLEND

Masz tylko kilka dni, aby cieszyć się tymi arcydziełami: „Listą Schindlera” i „Zieloną milą”. Z platformy streamingowej opuszczają również legendarne filmy fabularne, takie jak „Shrek” czy „Jarhead”.

Ostrzeżenie: 31 marca nastąpi bolesna porażka na Netflixie. W ciągu jednego dnia z katalogu platformy streamingowej wyjdą dziesiątki filmów, z których wiele warto obejrzeć. Przede wszystkim znikają dwa najlepsze filmy w historii kina – mówimy o nich Lista Schindlera A Zielona mila-. Również wiele innych tytułów, które powinieneś już zobaczyć, na przykład Jarhead lub BabyDriverlegendarne taśmy takie jak Straszny film lub partner.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które radzą sobie lepiej pod presją i studiują tylko noc przed testem, to wyzwanie jest dla Ciebie. Ile filmów pełnometrażowych będziesz mógł oglądać w dzisiejszych czasach, gdy opuścisz platformę streamingową? Aby jak najlepiej wykorzystać pozostały czas, oto przewodnik z najbardziej wyjątkowymi.

„Lista Schindlera” (1993)

Jeśli jeszcze nie widziałeś Lista SchindleraNetflix daje ci ostatnią szansę, aby sprawdzić ich pole wyboru. 31 marca taśma Stevena Spielberga, z wyczuciem przedstawiająca inwazję nazistów na Polskę, opuściła platformę streamingową. Legendarny film, który jest wszechobecny na listach najlepszych produkcji, jakie kiedykolwiek nakręcono.

„Zielona mila” (1999)

Kolejną dużą stratą w katalogu Netflix jest Zielona mila. Wyreżyserowany przez Franka Darabonta, z Tomem Hanksem w roli głównej – zawsze świetny występ – opowiada historię egzekucji w więzieniu Cold Mountain. Za życia Edgecombe’a, funkcjonariusza więziennego, cierpliwie przeglądamy różnych więźniów, którzy przeszli przez jego celę w celi śmierci.

Jarhead (2005)

W 2006 roku Sam Mendes (1917) odważył się wyreżyserować film o młodych żołnierzach wysłanych na wojnę w Zatoce Perskiej. Na JarheadZamiast opowiadać o konflikcie akcji, reżyser skupia się na nudnym oczekiwaniu na przybycie wroga. Wspaniały obraz strachu i wyczerpania, jakie kryją się u tych, którzy są wysłani na bitwę.

„Babydriver” (2017)

Edgar Wright to brytyjski reżyser znany z poczucia humoru i niezwykłej umiejętności nadawania tonu filmom. BabyDriver Pasuje do tej linii, ponieważ jest to szybki, zabawny film akcji z odpowiednim emocjonalnym akcentem. Należy również dodać, że jest to playlista świetnych piosenek, z których nie będziesz chciał wychodzić. Opowiada historię dziecka, miłośnika muzyki, który ma smykałkę do przywództwa. Zarabia na życie, pracując dla szefa mafii, ale nigdy nie chciał iść tą ścieżką.

„Kiełbasa” (2016)

Szukasz dzikiej komedii jak najbardziej? impreza z kiełbaskami Nie daj się zwieść faktowi, że to kreskówka, ten film Setha Rogena i Evana Goldberga miesza ze wszystkim i ze wszystkimi. Zdarza się to w supermarkecie, gdzie szczęśliwie żyją kiełbaski, ciasta i bułki. Mała grupa zostaje wybrana do opuszczenia supermarketu i wkrótce zdaje sobie sprawę, że nie pójdą do Ziemi Obiecanej, ale zostaną zjedzeni i wykorzystani (i wyrzuceni). Postanawiają wrócić do sklepu, aby ostrzec kolegów.

„Strach i odraza w Las Vegas” (1998)

Kolejnym z tych wspaniałych klasyków, które powinien obejrzeć każdy miłośnik filmów, jest Strach i niesmak w Las Vegas. Terry Gilliam reżyseruje tę wstrząsającą podróż dziennikarza i jego adwokata przez Las Vegas. Idą zbadać wyścig motocrossowy, ale kończą w niekończącym się cyklu narkotyków, oszustw i chaosu. Taśma z udziałem Johnny’ego Deppa i Benicio del Toro.

Inne filmy również opuszczają Netflix 31 marca:

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać pierwsze oferty na maila, zapisz się do naszego newslettera

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.