Dwa projekty będą szkolić osoby starsze na obszarach wiejskich

Dwa projekty będą szkolić osoby starsze na obszarach wiejskich

Rada Prowincji Valladolid wypromowała dwa projekty w ramach programu Erasmus+, Pozwol sobie powiedziec I Myślę, panie ekojego głównym celem jest Szkolenie dla osób powyżej 55 roku życia Na obszarach wiejskich promowanie turystyki krajowej i przedsiębiorczości.

Budżet obu programów finansowanych przez Unię Europejską wynosi 370 tysięcy euroKoordynować go będzie rada powiatu, instytucja, która będzie czuwała nad przestrzeganiem jego realizacji. Będą miały całkowity czas trwania 24 miesiącea kończy się, jak wskazano w oświadczeniu, 30 listopada 2023 r.

’pozwol sobie powiedziec’

pierwszy z nich, Pozwol sobie powiedziec (pozwol sobie powiedziec)Myślenie o treningu umiejętności cyfrowe Dla osób powyżej 55 roku życia w regionie, w szczególności dla tych, którzy mieszkają na obszarach wiejskich. Chodzi o to, aby nauczyli się edytować filmy, z których mogą korzystać Promuj lokalną turystykę i doceniaj jej dziedzictwo historyczne i kulturowe.

Nadrzędnym celem projektu jest promocja Różnorodna i innowacyjna turystyka: słuchanie głosem doświadczenia oraz anonimowymi anegdotami i historiami widzów, które bez tego świadectwa zostałyby zapomniane na zawsze” – zaznaczają. W ten sposób „filmy będą ogłaszać różnych aspektów naszej kulturytakich jak nasze mało znane tradycje, historyczne budowle czy interesujące miejsca, a także artystów, którzy przyczynili się do powstania i wzbogacenia naszego dziedzictwa kulturowego” – wyjaśniają.

W tej chwili ten pierwszy program już uczestniczy Pięć organizacji pozarządowych, firmy partnerskie i fundacje Z Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Polski, którzy podzielą się szkoleniem i tworzeniem filmów promocyjnych, które zostały tam wdrożone.

Rada powiatu liczy, że będzie ok Minimalny udział to 80 osób Powyżej 55 roku życia towarzyszyć im będą edukatorzy i eksperci ds. umiejętności cyfrowych, turystyki i kultury wraz z instytucjami współpracującymi.

„Echo koła myśli”

Ze swojej strony nazwał drugi program Myślę, panie eko (pomyśl o gospodarce o obiegu zamkniętym) Składa się z wielowymiarowego projektu, przeznaczonego dla promować Gospodarka o obiegu zamkniętym młodych i starych o niskich kwalifikacjachJednocześnie przeszkoli nauczycieli w zdobywaniu metod nauczania, które będą promować przedsiębiorczość w UE.

Celem tego projektu jest Integracja młodzieży i dorosłych na rynku pracy Poprzez zasady gospodarki o obiegu zamkniętym i rozwój kompetencji przedsiębiorczych w edukacji – wyjaśniają.

Na to pierwsze Przeszkolone zostaną osoby pracujące z młodymi i starszymi o niskich kwalifikacjach, aby mogli rozwijać swoje umiejętności w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym. Wtedy się zintegruje Planowanie i rozwój szkoleń Zwracają się do tych uczestników, aby wspierali ich w rozwijaniu i zdobywaniu umiejętności i zdolności osobistych i biznesowych, a tym samym szkolili ich specjalnie w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym.

Szkolenie poprowadzi A Platforma szkoleniowa online i praktyczne warsztaty. Dodatkowo, w celu uproszczenia szkolenia, zostaną one połączone aktywne metody nauczania który zintegruje kompetencje europejskiego systemu EntreComp, który proponuje szereg obszarów i kompetencji w celu promowania przedsiębiorczości z osobistego, edukacyjnego i praktycznego punktu widzenia”, wskazuje Diputación, że oczekuje udziału co najmniej: 80 osób wśród wszystkich uczestniczących krajów.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *