Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych podczas próby ucieczki przed policją po niespodziewanym zamachu stanu w Miami

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych podczas próby ucieczki przed policją po niespodziewanym zamachu stanu w Miami

Dwóch mężczyzn próbujących uciec przed policją zostało aresztowanych we wczesnych godzinach porannych w niedzielę po tym, jak ich samochód przewrócił się w Miami.

Do wypadku doszło na John F. Kennedy Road, pomiędzy miejscowościami North Bay i Miami, po tym jak policja próbowała zatrzymać samochód, który jechał z dużą prędkością przez miasto w kierunku stałego lądu, Zgłoszono kanał informacyjny Lokalny 10.

Kierowca samochodu nie chciał się zatrzymać, stracił panowanie nad pojazdem w niewielkiej odległości i ostatecznie uderzył w dużą skałę, po czym się przewrócił.

Po tym, jak samochód został rozbity do góry nogami, kierowca i jeden z pasażerów wysiedli z samochodu i próbowali uciec.

Policja użyła psa do ich zlokalizowania, jeden z uciekinierów był w pobliskim krzaku, a drugi pływał w wodzie w pobliżu doku.

Ostatecznie pojazd został odholowany, podczas gdy nie ujawniono żadnych informacji na temat tożsamości podejrzanych ani tego, kto został o to oskarżony.

Ostatnia środa, W strasznym wypadku zginęła co najmniej jedna osoba, aw pobliżu Miramar rozbił się samochódw hrabstwie Broward w południowej Florydzie.

Na miejscu widać czerwoną ciężarówkę uderzającą w słupek rozdzielający drogę i pozostawioną ze zniszczoną i spaloną przednią częścią.

Tego samego dnia poinformowano również Tragiczny wypadek rowerzysty z ciężarówką w Miamibez zgłaszania obrażeń lub uszkodzeń mienia.

Film krążący na Instagramie na koncie Only in Dade pokazał rowerzystę, dostawcę jedzenia, przypiętego do przodu samochodu za nieprzestrzeganie znaku stopu na czerwonym świetle.

w tym samym tygodniu, Drugiego mężczyznę trzeba było przetransportować śmigłowcem do szpitala Po uwięzieniu w samochodzie po strasznym wypadku na przejeździe kolejowym Opa-locka.

Lokalne media podały, że wypadek z udziałem innego pojazdu miał miejsce na skrzyżowaniu na południowych pasach Northwest 32nd Street, na północ od 125th Street.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *