Dwóch zabitych i jeden poważnie chory po strzelaninie w Miami-Dade

Dwóch zabitych i jeden poważnie chory po strzelaninie w Miami-Dade

Dwie osoby zginęły, jedna w stanie krytycznym, w wyniku strzelaniny w niedzielę poza granicami miasta Miami-Dade.

Do strzelaniny doszło w pobliżu restauracji El Capitan w pobliżu Northwest South River Drive i 20th Street, około 6:38 rano, zgodnie z raportem 7Aktualności Miami.

Media poinformowały, że kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, znalazła trzech dorosłych mężczyzn z ranami postrzałowymi, a straż pożarna Miami-Dade ogłosiła, że ​​jedna ofiara zginęła na miejscu, a druga zmarła w Ryder Trauma Center w Jackson. Memorial Hospital, gdzie w stanie krytycznym pozostaje trzecia osoba.

Wyjaśnili również, że władze nadal szukają zabójcy, więc proszą społeczność o kontakt z informacjami na temat napastnika zatrzymać przestępstwo Miami-Dade pod adresem 305-471-TIPS, oprócz nagrody w wysokości do 5000 USD.

Władze wyszczególniły również, że ofiary strzelaniny siedziały w samochodzie. lokalny 10.

Mieszkańcy restauracji El Capitan wyjaśnili również, że w tę niedzielę między piątą rano a szóstą rano padło ponad 10 do 15 strzałów, a ponadto wskazali, że policja nie ujawniła jeszcze dodatkowych szczegółów dotyczących przyczyn strzelaniny, lub tożsamości ofiar.

Strzelaniny stały się tak powszechne w tym hrabstwie Miami-Dade, że w maju burmistrz Daniela Levine Cava obiecała „plan pokoju i dobrobytu” o wartości 9 milionów dolarów, aby uporać się z tym rodzajem przemocy, po incydencie z broń palna To spowodowało śmierć dwóch osób i około dwudziestu rannych na koncercie rapowym.

Jednakże, Jeszcze dwa tygodnie temu jeszcze dwie osoby Zostali ranni w strzelaninie w tym powiecie.

Przy tej okazji, według Sharon Jones, babci 22-latka, który został kilkakrotnie postrzelony, przejechał ktoś w białym samochodzie, zastrzelił wnuka i innego mężczyznę, a następnie uciekł pieszo.

Również we wrześniu było dwoje dzieci i dwoje dorosłych Ranny w strzelaninie W domu rodzinnym na południowym zachodzie, 12 października, osoba została zabita w strzelaninie, która miała miejsce w dzielnicy Wynwood.

Potrzebujemy Twojej pomocy:

Podobnie jak Ty, tysiące Kubańczyków Czytają i wspierają niezależne dziennikarstwo CiberCuba. Nasza niezależność redakcyjna zaczyna się od niezależności ekonomicznej: Żadna organizacja w żadnym kraju nie finansuje CiberCuba. Tworzymy własną agendę, publikujemy nasze opinie i oddajemy głos wszystkim Kubańczykom bez zewnętrznych wpływów.

Nasza gazeta do dzisiaj była finansowana wyłącznie z reklam i prywatnych pieniędzy, ale to ogranicza nasze możliwości. Dlatego prosimy o pomoc. Twój wkład finansowy pozwoli nam prowadzić więcej dziennikarstwa śledczego i zwiększyć liczbę współpracowników raportujących z Al Jazeera, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności redakcyjnej. Każdy wkład, duży czy mały, będzie miał wielką wartość dla naszej przyszłości. Już od 5 USD i zaledwie minutę swojego czasu możesz połączyć siły z CiberCuba. Dziękuję.

Wkład teraz