Dyrektor generalny Aragón przyznaje Grupie Saica nagrodę Firmy Roku 2023

Dyrektor generalny Aragón przyznaje Grupie Saica nagrodę Firmy Roku 2023

Dyrektor generalny Aragón przyznaje Grupie Saica nagrodę Firmy Roku 2023

W poniedziałek 7. Szczyt Biznesowy na rzecz Konkurencyjności w Aragonii uhonoruje Grupę Saica, Największa firma z lokalnym kapitałem, która w tym roku świętuje. Na forum zorganizowanym przez Radę Biznesową Aragon CEO zostanie wręczona papierowemu gigantowi nagroda Aragon Corporate Honor Award 2023, którą odbierze jego prezes Ramon Alejandro.

Dzięki 80-letniemu doświadczeniu Grupa Saica jest wiodącą marką w Aragonii i jednym z wiodących w Europie producentów papieru makulaturowego na tekturę falistą. Konto CZatrudniająca ponad 10 000 pracowników i roczna zdolność produkcyjna wynosząca 3,3 miliona ton papieru makulaturowego tektury falistej, obecna w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Turcji, Luksemburgu, Holandii, Stanach Zjednoczonych i Polsce, co czyni ją pierwszą międzynarodową firmą w Aragonii. Grupa posiada cztery linie biznesowe: produkcja papieru makulaturowego na tekturę falistą (Saica Paper), gospodarka odpadami i usługi środowiskowe (Saica Natur), produkcja opakowań z tektury falistej (Saica Pack) oraz opakowań giętkich (Saica Flex).

Business Summit, zorganizowany we współpracy z władzami regionalnymi i pod patronatem Ibercaja, będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie gospodarki, podczas którego po raz pierwszy pojawią się najbardziej widoczne twarze nowego rządu Aragonii, z udziałem Interwencja przewodniczącego regionalnego Jorge AzconI od Doradca ekonomiczny, zatrudnienie Przemysłu i drugi wiceprezes Mar Vaquero. W roli gospodarzy przemówią także dyrektor generalny Aragon Miguel Marzo i dyrektor generalny Ibercaja Victor Iglesias.

Okrągły Stół „Argon, jakiego chcemy”

Tegoroczny szczyt skupi się na przyszłości Aragonii w ramach okrągłego stołu z przedstawicielami społeczności biznesowej z Huesca, Teruel i Saragossy, który przeanalizuje strukturę terytorium, promocję różnych sektorów, przywództwo kobiet i skuteczność polityki publicznej współpraca prywatna. Moderatorem będzie Antonio Cobo, Prezes Forum Strategicznego – Think Tank CEOE AragónPod tytułem Aragonia, jakiej chcemy.

W którym przedstawią swoją wizję dotyczącą promowania działalności gospodarczej oraz rozwoju społeczno-gospodarczego społeczności Christina Gallart, Prezydent Freebin; Susana Alejandro, dyrektor ds. strategii i rozwoju korporacyjnego w Grupa SAICA; Teresa Fernandez, dyrektor ds. bankowości biznesowej w firmie Ibercaja Zastępca Dyrektora Generalnego; Alejandro Ibrahim, dyrektor generalny lotnisko w Teruelu; David Blasquez, dyrektor ds. polityki publicznej w Os.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *