Dyrektor generalny LGES wyjeżdża do Europy, aby pracować nad akumulatorami pojazdów elektrycznych

Dyrektor generalny LGES wyjeżdża do Europy, aby pracować nad akumulatorami pojazdów elektrycznych

SEOUL, 3 lipca (Yonhap) — Firma LG Energy Solutions Co., Ltd. (LGES) poinformowała w niedzielę, że jej dyrektor generalny Kwon Young-soo wyjechał do Europy, aby dokonać inspekcji fabryki akumulatorów w Polsce, gdzie spotka się również z kluczowymi partnerami. Z kluczowymi partnerami. Producent akumulatorów dąży do rozszerzenia swojej działalności w zakresie akumulatorów do pojazdów elektrycznych.

Podczas pięciodniowej podróży Kwon planuje odwiedzić fabrykę firmy we Wrocławiu, jednego z największych producentów akumulatorów litowo-jonowych w Europie.

Planuje także spotkać się z kadrą kierowniczą Siemens Automation z siedzibą w Monachium, jego głównym partnerem w cyfryzacji produkcji akumulatorów.

Firma LGES zintensyfikowała wysiłki na rzecz cyfryzacji swoich zakładów produkcyjnych w celu poprawy wydajności i wydajności.

Kwon powiedział, że stworzy inteligentny system fabryczny dla swojej globalnej działalności poprzez cyfryzację i standaryzację procesu produkcyjnego, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość, koszt i dostawę (QCD).

To pierwsza podróż Kwona do Europy od objęcia urzędu w październiku ubiegłego roku. W maju odwiedził oddział firmy w USA i spotkał się z kluczowymi klientami, w tym General Motors, w sprawie współpracy w zakresie akumulatorów do pojazdów elektrycznych.

Zdjęcie udostępnione przez LGES przedstawia jej dyrektora generalnego, Kwona Young-soo. (Zakaz odsprzedaży i archiwizacji)

[email protected]

(koniec)

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *