Dzięki temu możesz przenieść swój plan sekwencjonowania i ogólny na wyższy poziom – nowy kod

Dzięki HBO Max możesz oglądać najlepsze seriale i filmy. A od 2022 roku najlepsze produkty Warner Bros. są wprowadzane na rynek w zaciszu własnego domu i bez wychodzenia z koca.

Zbliżamy się do miesiąca listopada i zaczynają się Sesje na kanapie, koc i dobry film lub serial. Problem polegał na tym, że bez względu na to, jak fajny byłeś, zawsze była premiera, którą chciałeś zobaczyć… aż do teraz. Od 26 października HBO maks. Pozwala oglądać premierowe filmy, legendarne filmy i oryginalne seriale z HBO, Warner Bros i Max Originals. Wszystko to w zaciszu twojego świętego domu i 8,99 euro miesięcznie, które płacisz. Ale oprócz tego możesz zaoszczędzić 30%, jeśli zdecydujesz się opłacić roczną subskrypcję za jednym razem (5,99 € miesięcznie). A dla nowych klientów Do 30 listopada Możesz subskrybować 50% zniżki na zawsze (4,49 € miesięcznie).

Już szukasz dobrego towarzystwa, ponieważ nadchodzi kino domowe, o którym zawsze marzyłeś. Wszystkie filmy Warner Bros będą dostępne w kinach na HBO Max zaledwie 45 dni po premierze i bez dodatkowych kosztów, począwszy od 2022 roku. Wyobraź sobie, że ty, dziewczyna, którą lubisz, masz koc, sofę i Matrix 4: Świetny plan.

Ale opcje są surowe, do tego stopnia, że ​​będziesz musiał wiele wymyślić, aby wybrać między ogromnym katalogiem platformy: Harry Potter, Władca Pierścieni, IT, Godzilla, Superman, Gra o Tron, Mariov East Town, Stewardesa, Plotkara, Wychowane wilki A nawet klasyki takie jak Friends czy Deszczowe śpiewy. Możesz oglądać filmy i seriale, dopóki nie zasiądziesz na wielkim tronie miłośników kina.

Gdyby To, co lubisz, to komedia i świat DC Możesz znaleźć od Jokera do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, Aquamana lub Shazama. Możliwości są tak szerokie, że jeśli musisz zaopiekować się młodymi siostrzeńcami w jakikolwiek weekend lub po prostu dlatego, że chcesz się zabawić i obejrzeć serię rysunków, Na HBO Max mają całą zawartość Cartoon Network Z bajkami Atomówki, Gumball i Looney Tunes.

Co więcej, jeśli jesteś nasycony treściami „Made in the USA” Masz cały katalog Max Originals wyprodukowanych i wyprodukowanych w Europie: Kamikaze (Dania), Todo Lo Otro (Hiszpania), Come Juan (Hiszpania), Garcia! (Hiszpania), Beforeigners Season 2 (Norwegia), Ruxx (Rumunia), The Informant (Węgry), The Thaw (Polska), Still Here (Polska) i wiele innych zostanie ogłoszonych w nadchodzących miesiącach.

Masz jeszcze czas Wszystko, co kochasz za mniejsze pieniądze w jednym miejscu: w Twoim malutkim domu. Więc naprawdę jeździsz na nim przez zimę, na jaką zasługujesz, ponieważ rozrywka i relaks w zaciszu domu powinny być podstawowym prawem.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *