Dzień Matki (2023) Film na Netflix: Polski thriller… Wersja „Przemyślenia”.

dzień Matki w reżyserii Mateusz Rakovic A w roli głównej A Agnieszki Grochowskiejktóry jest najlepszy w filmie.

Czasami odrzucaliśmy polską produkcję Netflixa jako nieco zbyt prostą i tradycyjną. Dzień Matki ma w sobie trochę morału i jest bardzo zabawnym filmem, który uwielbiamy.

Powody, dla których warto obejrzeć ten film: Sceny akcji, bardzo zabawne, z tą dziewczyną „rozprowadzającą” sprawiedliwość, kopnięciami i maczetami.

dzień Matki

Pozew sądowy

Nina, żyjąca w sekrecie była agentka sił specjalnych NATO, musi wykorzystać wszystkie swoje zabójcze umiejętności, by uratować porwanego przez bezwzględnych gangsterów syna. Odnalezienie Maksa to podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny i powrót do życia syna, z którego musiał zrezygnować przed laty.

Recenzja filmu

Niska mafia życia, trochę nijakie fabuła i technicznie prawie film klasy B z tym niemal chorym żółtym odcieniem przez większą część filmu. powodzenie? Kiedy nie mamy budżetu, aby postawić Jamesa Camerona, musimy użyć naszej wyobraźni, a Dzień Matki to robi, z kilkoma fenomenalnymi sekwencjami akcji, które wiedzą, jak się wyróżnić heavy metalowymi bitami i bardzo kwaśnymi akcentami przekomarzania się.

Nie jest najlepszy w swoim rodzaju, nie wymyśla formuły superbohaterskiego szpiega walczącego z gangsterem, nie ma największego na świecie budżetu, po prostu umieszcza tam fabułę, bo między walkami coś musi zostać opowiedziane. … Ale jest to jednak zabawny film, który zdaje sobie sprawę, że jego zalety leżą w łasce pewnych sekwencji i że pod nieobecność Guya Ritchiego i jego zespołu tutaj trzeba spróbować przedstawić najlepszy możliwy produkt w świetle pojawiających się możliwości.

Co jest niespotykane w tej fotografii, więc liga B, mnóstwo aparatu pod ręką, ironiczne, a nawet okrutne żarty, a przy mniej konwencjonalnym traktowaniu to dobra rozrywka, nie świetna, ale oszczędzaj głosowanie na film akcji, bez Jessiki Chastain , udało się uciec, bez punktów, ale wystarczająco zabawnie na zabawny wieczór.

I zapomnieć o tobie, kiedy śpisz.

Widzieliśmy

Udaje mu się oszczędzić na szczegółach, umie wykorzystać swoje cechy, wyzyskać najtrudniejsze aspekty życia i uciec od egzystencjalnej filozofii wszechczasów.

Data wydania

24 maja

Gdzie widzisz Dzień Matki?

Netflixa

Tytuł

Mateusz Rakovic

dystrybucja

Agnieszki Grochowskiej

Guetta Budnick

Dariusz Chojnacki

Paulina Cruchel

Bowiego Quellicka
Arkadiusz Prikalski
Sebastian Dela
Szymon Wróblewski
Konrad Elryk
Paweł Janista

dzień Matki

Tytuł filmu: Tuzin matki

Pozew sądowy: Nina, była tajna agentka operacji specjalnych NATO, musi wykorzystać wszystkie swoje zabójcze umiejętności, aby uratować syna, który został porwany przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maxa to jej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny i możliwość przywrócenia do życia syna, którego powinno być więcej.

Data publikacji: 12 maja 2023 r

naród: Polska

Dyrektorzy: Mateusz Rakovic

scenarzysta: Łukasz M. Maciejewski, Mateusz Rakowicz

Rzucać: Agnieszka Grochowska, Jowita Budnik, Szymon Wróblewski, Ewa Rodart, Dariusz Chojnacki, Adrian Delikta

seks: dramat

Firmy: Axon Studio, Netflix

Widzieliśmy

Udaje mu się oszczędzić na szczegółach, umie wykorzystać swoje cechy, wyzyskać najtrudniejsze aspekty życia i uciec od egzystencjalnej filozofii wszechczasów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *