Dzień Matki (2023) w serwisie Netflix: polski thriller… w „grubej” wersji.

Dzień Matki (2023) w serwisie Netflix: polski thriller… w „grubej” wersji.

dzień Matki Jest reżyserowany przez Mateusz Rakovic A w roli głównej A Agnieszki GrochowskiejI to jest najlepsze w filmie.

Czasami opisywaliśmy polską produkcję Netfliksa jako nieco moralistyczną i tradycyjną. Dzień Matki nie ma zbyt wiele morału, a to bardzo zabawny film, taki, jaki uwielbiamy.

Powody, dla których warto obejrzeć film: Sceny akcji są bardzo zabawne, gdy ta dziewczyna „rozdaje” sprawiedliwość, kopie i maczety.

dzień Matki

Pozew sądowy

Nina, była agentka operacji specjalnych NATO żyjąca pod ziemią, musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maksa to dla niej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny i szansa na powrót do życia syna, którego musiał porzucić lata temu.

Recenzja filmu

Mafia o niskim poziomie życia, dość nudna fabuła i technicznie rzecz biorąc, film prawie klasy B z tą niemal chorobliwie żółtą tonacją przez prawie cały film. powodzenie? Kiedy nie mamy budżetu na stworzenie dzieła Jamesa Camerona, musimy użyć naszej wyobraźni, a Dzień Matki to robi, oferując świetne sceny akcji, które potrafią wyróżnić się w rytmie muzyki heavy metalowej i jego akcentach bardzo kwaśny humor. .

Nie jest najlepszy w swoim rodzaju, nie wymyśla formuły walczącej gangi superszpiegi, nie ma największego na świecie budżetu, a fabuła jest tam umieszczona, bo trzeba coś wymyślić pomiędzy walczy… niemniej jednak jest to zabawny film, który zdaje sobie sprawę, że jego zalety można znaleźć w Błogosławieństwie niektórych sekwencji i że pod nieobecność Guya Ritchiego i jego zespołu musimy spróbować zapewnić możliwie najlepszy produkt, biorąc pod uwagę dostępnych możliwości, jakie nam oferują.

To niezwykłe, bo zdjęcia serii B, mnóstwo ręcznych aparatów, sarkazm, a nawet okrutne żarty i przy mniej konwencjonalnym podejściu dają dobrą rozrywkę, nie świetną, ale żeby uratować głosowanie, film akcji, który udaje się bez Jessiki Chastain udaje się bez Note'a, ale jest wystarczająco zabawnie, aby spędzić fajny wieczór.

I zapomnij o tym, kiedy pójdziesz spać.

Nasza opinia

Można zapamiętywać szczegóły, wiedzieć, jak wykorzystać jego walory, wykorzystać bardziej „bandycką” stronę życia i w każdej chwili uciec od filozofii egzystencjalnej.

Data wydania

24 maja

Gdzie obejrzeć Dzień Matki

Netflixa

Tytuł

Mateusz Rakovic

Mateusz Rakovic

dystrybucja

Agnieszki Grochowskiej

Joetta Budnick

Dariusza Chojnackiego

Polina Kruszel

Paweł Koslik
Arkadiusza Prykalskiego
Sebastiana Dellę
Szymon Wrobłowski
Konrad Elryk
Paweł Janista

dzień Matki

dzień Matki

Tytuł filmu: Dzin Matki

Pozew sądowy: Nina, była tajna agentka operacji specjalnych NATO, musi wykorzystać wszystkie swoje śmiercionośne umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Znalezienie Maxa to dla niej podwójna szansa. Szansa na ponowne poczucie adrenaliny i możliwość przywrócenia syna do życia, którego powinien mieć więcej.

Data publikacji: 12 maja 2023 r

naród: Polska

Dyrektor(zy): Mateusz Rakovic

scenarzysta: Łukasz M. Maciejewski, Mateusz Rakovic

Aktorzy): Agnieszka Grochowska, Jötta Budnik, Szymon Wróblowski, Ewa Rodarte, Dariusz Chojnacki, Adrian Delicta

seks: dramat

Firmy: Studio Axon, Netflix

Nasza opinia

Można zapamiętywać szczegóły, wiedzieć, jak wykorzystać jego walory, wykorzystać bardziej „bandycką” stronę życia i w każdej chwili uciec od filozofii egzystencjalnej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *