Dzień, w którym Marcos Hidalgo poślubił Karolinę Jaume, był epickim momentem w ogólnokrajowej telewizji

Dzień, w którym Marcos Hidalgo poślubił Karolinę Jaume, był epickim momentem w ogólnokrajowej telewizji

dziennikarz Marcosa Hidalgo Dał nam wyjątkowe chwile w ogólnopolskiej telewizji. Od śpiewania stałej frazy w zwycięstwie Ekwadoru nad Polską Mistrzostwa Świata w Niemczech 2006nawet grawerowanie produkcji krajowej.

Było to w ostatnich odcinkach powieści Sekret Tonio Palomino Występ „Piquito” rozwścieczył ówczesną publiczność. Za małżeństwo odpowiadał lekarz Tono i Angelika (Karolina Jakub).

W chwili zaręczyn zaskakuje bohatera i swoją osobistą charyzmą udaje mu się zjednoczyć te postacie na weselach. W tym czasie Hidalgo był częścią Ecuavisy, kierując programem Codejo Football.

A co z powieścią?

Komedia-dramat został wyemitowany na Canal del Cerro w 2008 roku. Jest to adaptacja argentyńskiej telenoweli Sekrety ojca. Ten film skupia się na sfrustrowanym aktorze, który spróbuje odkryć problemy i mroczne sekrety piekarni.

Program obejmował 150 odcinków, trwających od 45 do 55 minut. Był emitowany w czasie największej oglądalności w godz Guayaquil i Quito. Miał 36 punktów ocena.

Marcosa Hidalgo

Dziennikarz pozostawił pustkę w ekwadorskich mediach. Jego śmierć nastąpiła we wczesnych godzinach porannych w środę, 31 maja, a osobistości telewizyjne wzruszone wydarzeniem skorzystały z okazji, by powspominać najlepsze momenty.

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *