Dziesiątki odwołanych lotów na lotniskach w południowej Florydzie, tysiące w całym kraju

Dziesiątki odwołanych lotów na lotniskach w południowej Florydzie, tysiące w całym kraju

Miami, Floryda. Ponieważ liczba podróżnych w te święta przekroczyła poziom sprzed pandemii, w poniedziałek na lotniskach w południowej Florydzie odwoływano loty.

16 lotnisk w międzynarodowym porcie lotniczym Fort Lauderdale-Hollywood zostało odwołanych, w tym 6 lotów zagranicznych i 10 lotów krajowych. Międzynarodowe lotnisko w Miami anulowało 41 odwołań, w tym 17 lotów wychodzących i 24 przylotów.

Pomimo przestojów, transport lotniczy wyraźnie się poprawia, powiedziała Indira Almeida Bardillo, rzeczniczka Departamentu Lotnictwa Miami-Dade.

„Wczoraj mieliśmy ponad 155 000 pasażerów, nawet z odwołaniami i opóźnieniami”, powiedział Almeida Bardello.

Odwoływanie lotów było kontynuowane w poniedziałek, ponieważ niektóre amerykańskie linie lotnicze stanęły w obliczu niedoborów personelu z powodu przypadków koronawirusa, złej pogody i innych komplikacji w okresie wakacyjnym.

Anulacje w całym kraju liczone były w tysiącach. Linie lotnicze obwiniały je o braki kadrowe z powodu rosnących obrażeń omikronów i zimowych wstrząsów pogodowych w Minneapolis, Seattle i Salt Lake City.

ogłoszenie

Największym hitem były Delta, United, JetBlue i America.

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zmniejszyły liczbę dni potrzebnych na kwarantannę. Powinno to pomóc pracownikom linii lotniczych, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, szybciej wrócić do pracy.

Noticia relacionada: W tym tygodniu w Sout Florida

Loty zostały odwołane w niedzielę. Niektóre z tych odwołań zostały przypisane niedoborom personelu i były opcją ostateczności, powiedział Henry Hartfeldt, analityk branży turystycznej.

Copyright 2021 by WPLG Local10.com – Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.