Dziwne szczegóły III Rzeszy na radzieckim czołgu bojowym

Czołg Wojska Polskiego sygnowany Steven Spielberg

Jednym z wyróżników radzieckich czołgów przez dziesięciolecia były puszki z paliwem, które nosili na plecach.

Yad La Cherion: spacer po jednym z największych muzeów czołgów na świecie
Akaba: dziwne miejsce, w którym pod wodą widać czołgi, armaty i helikoptery

Te umieszczone obok siebie kanistry miały na celu zwiększenie autonomii samochodu. Do tego suplementu użyto wszystkich rodzajów beczek. Kilka dni temu użytkownik Reddita PajonkXD zamieścił to dziwne zdjęcie z Muzeum Uzbrojenia Pancernego w Poznaniu., w Polsce:

Zbiornik jest na zdjęciu Samolot T-55A produkcji radzieckiej używany przez Ludowe Wojsko PolskieW okresie komunistycznej dyktatury ustanowionej w tym kraju przez Stalina. Wiele szczegółów na temat czołgu przyciągają uwagę i można je przeczytać na jego lewym cylindrze:

Na pokrywie cylindra widnieje napis: “200 litrów paliwa – Wehrmacht – Feuerge Ęhri. I 1944”, wskazując na 200-litrowy kanister na paliwo dla Sił Zbrojnych III Rzeszy, ognioodporny, datowany na 1944 rok. Wydaje się, że podczas II wojny światowej w czołgach produkcji sowieckiej zwyczajowo używano niemieckich bębnów wojskowych. nowo, Rosyjski kanał Telegram opublikował to zdjęcie T-72 które również niosą wojskowe bębny III Rzeszy:

z ciekawości, según comenta Poznań nasze miastoI T-55A z tymi paskami jest sygnowany przez Stevena Spielberga. I to właśnie T-55A wykorzystał w swoim filmie „Most szpiegów” (2015), nakręconym we Wrocławiu (Polska), w roli komunistycznego niemieckiego czołgu bojowego. Po kręceniu , Spielberg zostawił swój podpis po lewej stronie wieżyOperator Janusz Kamiński zostawił swój podpis po prawej stronie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *