EA Sports przewidziało, kto wygra Mistrzostwa Świata 2022 za pomocą gry FIFA 23 | gry wideo | zabawa

EA Sports, firma odpowiedzialna za grę wideo FIFA, przeprowadziła symulację 64 meczów Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, korzystając z metody turniejowej najnowszej wersji gry FIFA 23. W symulacji zwycięską drużyną turnieju była Argentyna, która pokonała Brazylię w finale z wynikiem 1:0 Lionel Messi strzelił jedynego gola finału.

EA Sports zapewnia te prognozy dla każdego Pucharu Świata i zdobyła tytuł mistrza świata w ostatnich trzech edycjach Mistrzostw Świata. W 2010 roku spodziewał się, że Hiszpania będzie mistrzem. w 2014 r. Niemcy; A w 2018 roku przewidział, że Francja wygra mistrzostwa świata w Rosji.

W przypadku edycji 2022 EA Sports spodziewało się również, że Argentyna przejdzie przez fazę grupową bez incydentów, zajmując pierwsze miejsce w grupie z akompaniamentem Polski; W 1/8 finału zmierzą się z Danią, w ćwierćfinale z Holandią, w półfinale wyeliminują Francję, a na koniec zmierzą się z Brazylią.

Lionel Messi i Emiliano Martinez, według EA Sports, będą zdobywcami nagrody odpowiednio dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza. Spodziewali się również, że na podium, oprócz Messiego z 8 bramkami, znajdą się holenderski napastnik Barcelony Memphis Depay i francuski napastnik Paris Saint-Germain Kylian Mbappe, który zremisował o drugie miejsce z 6 bramkami. A trzecim najlepszym strzelcem pucharu, według EA Sports, będzie Amerykanin Christian Pulisic z 5 golami.

Jedenaście przykładów turniejowych przedstawiało się następująco:

Bramkarz: Emiliano Martinez (Argentyna).

Obrońcy: Joao Cancelo (Portugalia), Raphael Varane (Francja), Marquinhos (Brazylia), Marcos Acuña (Argentyna).

Pomocnicy: Leandro Paredes, Rodrigo De Bale (Argentyna).

Napastnicy: Vinicius Junior (Brazylia), Lionel Messi (Argentyna), Kylian Mbappe (Francja), Richarlison (Brazylia).

Z kolei Ekwador nie zakwalifikował się z fazy grupowej według przewidywań EA Sports: dwóch rywali z grupy, Holandia i Senegal, zakwalifikowało się do 1/8 finału w symulacji, a tylko dwie drużyny zakwalifikowały się przez grupę. (SIEMA)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.