Eduardo „Wado” de Pedro zachorował na COVID-19 i zawiesił swój harmonogram

Eduardo „Wado” de Pedro, Minister Spraw Wewnętrznych

Minister spraw wewnętrznych , Eduardo „Wado” de PedroW ten czwartek stwierdził, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19, więc powinien zawiesić swoje kolejne oficjalne działania, w tym spotkanie z John Graboa W Catamarze, choć można to zrobić domyślnie. W godzinach poprzedzających bierzmowanie urzędnik państwowy wziął udział w przyjęciu pożegnalnym Galette Ronin Spotkał się przed izraelską ambasadą Silvina Patakisnowy posiadacz portfela ekonomicznego.

„Chcę poinformować, że test Covid dał mi pozytywny wynik. Czuję się dobrze i mam łagodne objawy. Będę przestrzegać odpowiedniej izolacji”De Pedro poinformował na swoim koncie na Twitterze.

Tweet Eduardo Wado de Pedro potwierdza, że ​​uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19
Tweet Eduardo Wado de Pedro potwierdza, że ​​uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19

To nie pierwszy raz, kiedy skala La Cámpora została dotknięta wirusem. W styczniu tego roku również uzyskał pozytywny wynik testu po podróży do Mar del Plata i musiał zawiesić swoją działalność. Przy tej okazji podejmie te same środki ostrożności i nie weźmie udziału, przynajmniej osobiście, w Czwartym Zgromadzeniu Integralnego Rozwoju Argentyny Humanitarnej i Federalnej, które umówił jutro z Grabois w Catamarca.

W każdym razie, o ile wiesz InfobaeMinister może uczestniczyć za pośrednictwem Zoomu w spotkaniu, które ma na celu „rozpoznanie problemów i propozycji, z jakimi borykają się pracownicy oficjalni, z gospodarki oddolnej, mieszkający w popularnych dzielnicach, rolnicy rodzinni i ekolodzy” – twierdzą organizatorzy.

Galette Ronen i Wado Di Pedro (zdjęcia: Franco Favasoli)
Galette Ronen i Wado Di Pedro (zdjęcia: Franco Favasoli)

Na godziny przed poznaniem swojego stanu zdrowia de Pedro uczestniczył w pożegnaniu ambasadora Izraela w Argentynie, Galette Roninna imprezie w Balvanera, w której wzięło udział dwudziestu dyplomatów z różnych krajów, przywódcy partii rządzącej i opozycyjnej oraz członkowie argentyńskiej społeczności żydowskiej.

Ponieważ media te były w stanie odbudować, podczas wydarzenia minister de Pedro był blisko Ronena, ambasadorów Ulricha Santi (Niemcy), Marii Jesús Alonso Jiménez (Hiszpania), dyrektora wykonawczego CJL Claudio Ebelmanna i prezesa ECIPSA Adriana Werthena.

Ambasadorzy Alexandra Maria Piątkovska (Polska), Mark Stanley (USA) – nieobecna -; Kersi – Marjuka Vanamu – Santa Cruz (Finlandia); Lilia Eugenia Rosbach Suarez (Meksyk); Duska Paravić (Chorwacja); Sefit Vural Altay (Turcja); Jeanette Campos Rojas (Kostaryka); Minerwa Lara Batista (Panama); José Frederico Viola z Drummond Ludovici (Portugalia); Dan Peter (Rumunia); Konsul Honorowy Jordanii Jose Alberto de Vita. Wśród przedstawicieli społeczności izraelskiej są m.in. prezes Argentyńsko-Izraelskiej Izby Handlowej Mario Montoto i prezes ECIPSA Jaime Garbarsky.

"wado" Pedro z Silviną Patakis
„Wado” de Pedro z Silviną Patakis

Wcześniej de Pedro Batakis spotkał się w Casa Rosada, aby omówić kwestie związane z administracją prowadzoną do zeszłego tygodnia przez urzędnika na czele sekretariatu prowincji, która zależy od Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Spotkanie odbyło się dzień po ogłoszeniu Patakis Pakiet polityki, który planujesz wdrożyć w drugim półroczu, aby uspokoić niepewność na rynkach.

Należy pamiętać, że jeśli dana osoba jest zarażona wirusem, zaleceniem specjalisty jest izolacja 4-6 dni od grup roboczych, a nawet członków rodziny, aby uniknąć wysokiego wskaźnika przenoszenia wirusa.

Czytaj

Eduardo de Pedro przyjął Silvinę Batakis pośród wątpliwości co do poparcia Kościoła dla nowych środków”.
Minister spraw wewnętrznych Wado de Pedro ogłosił, że testy są pozytywne dla COVID-19
Irytujące i stygmatyzujące: co zrobić z kaszlem po zarażeniu COVID-19

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.