El Polaco i Barbie Selenzi: Gest, który wzmaga pogłoski o pojednaniu

El Polaco i Barbie Selenzi: Gest, który wzmaga pogłoski o pojednaniu

Polka i Barbie Selenzi Znowu zostali rozdzieleni. Po oficjalnym zdjęciu do akademiaPrzy minimalnym kontakcie para potwierdziła złamanie.

Ale podczas gdy oficjalna wersja potwierdza, że ​​muzyk i tancerz Zdystansowali się od zazdrości Na Musisz to zobaczyć Potwierdź, że gołąbki mają podejście. Wspomnieli również artyści Fernanda Iglesias Spędzili razem noc.

„Nie wiem, czy został tam, ponieważ zatrzymała go blokada, godzina policyjna lub cokolwiek innego. Poszedł do domu Barbie, do jej mieszkania w Belgrano”. Rzecznik powiedział: „Poszedł zobaczyć dziecko i został tam, aby spać. – Weszli za sobą InstagramByło otwarte. ”

Barbie Selenzi i El Pollako: Rozmawiali o „trzeciej kłótni” pary

Kilka godzin wcześniejI Barbie Selenzi Potwierdziła, że ​​jest młoda Rozmowa z jej byłym partnerem Francisco Delgado, W wyniku zerwania z Polskie.

Ale w Musisz to zobaczyć Podkreślali, że w sporze jest „trzecia strona”, która nie wie, jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. To jest Kiki Perez, trenerka pary w La Academia. „Jest trenerem Kiki Perez Co on mówi co Świrować. Lee napisał: „ Jesteście bardzo trudni do trenowania w ten sposób. Trenuję codziennie, ale nie potrafię niczego zorganizować. Odkładam wszystko na próbę i wreszcie nic nie robię. Płaczę. Nie obchodzi mnie, czy są razem, czy nie, chcę pracować, Ale z kimś, kto nie ma wielu konfliktów ”- powiedział programowi Mago Martineau.

Jestem

Może Ci się spodobać

Galeria zdjęć


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *