Elevate-IT Espaa i Boltrics oferują standardowe i specjalistyczne rozwiązanie dla hiszpańskich operatorów logistycznych

Sektor logistyczny ciągle się zmienia, dodatkowo rozwój technologii jest coraz szybszy. Stanowi to podwójne wyzwanie dla firm logistycznych: obniżyć koszty i zainwestować w przyszłe rozwiązania informatyczne, aby odpowiadać na potrzeby informatyczne firm logistycznych. Elevate-IT Espa Niedawno podpisał strategiczne partnerstwo z Boltrics, aby wspólnie wejść na hiszpański rynek logistyczny.

Holenderska firma programistyczna Boltrics (reprezentowana już w Holandii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Danii, Niemczech, Islandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, Arabii Saudyjskiej, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Szwecji) rozszerza swoją międzynarodową sieć partnerów z tą współpracą. Firma informatyczna koncentruje się na dostarczaniu określonego oprogramowania dostawcom usług logistycznych.

Jan Cornel van Eckers, dyrektor generalny Boltrics, komentuje: „Ponad 200 dostawców usług logistycznych na całym świecie posiada nasze standardowe i specyficzne dla branży rozwiązania. Odkryliśmy, że rynek hiszpański również zwiększa zapotrzebowanie na rozwiązania pod klucz dla obecnych i przyszłych operacji : wydaje się, że wielu dostawców usług logistycznych – od najmniejszych do największych – nadal wspiera swoje krytyczne operacje biznesowe za pomocą ograniczonego oprogramowania, jednak większość ich klientów jest już bardzo zaawansowana w zakresie innowacji IT i jest przekonana, że ​​otrzymają ten sam poziom wsparcia ze strony swoich partnerów, co przy wszystkich ograniczeniach technicznych i konsekwencjach stawia operatorów logistycznych w trudnej sytuacji.Dzięki współpracy z Elevate-IT Espaa możemy zaoferować lepszą alternatywę dla rynku hiszpańskiego dzięki naszej modułowej i specyficznej rozwiązanie dla sektora logistycznego.”

Gotowy na jasny start

Elevate-IT Espaa jest częścią firmy macierzystej Elevate-IT, belgijskiej firmy, która od ponad pięciu lat jest odnoszącym sukcesy partnerem Boltrics. Elevate-IT kładzie szczególny nacisk na rynek logistyczny i wdrażanie rozwiązania Boltrics 3PL Dynamics. Po udanej współpracy na rynku belgijskim, Elevate-IT skoncentruje swoje działania na hiszpańskim rynku logistycznym z własnym zespołem konsultantów Microsoft Dynamics oraz bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu automatyzacji przepływów logistycznych. Dzięki temu nowemu sojuszowi hiszpański sektor logistyczny będzie mógł korzystać z funkcji specyficznych dla sektora, które zostały już opracowane przez Boltrics. Dzięki ścisłej współpracy między Boltrics, Elevate-IT Belgium i Elevate-IT Spain jest to świetny punkt wyjścia.

Juan Soto, deweloper Megocio dla Hiszpanii w Elevate-IT wyjaśnia: „W Elevate-IT postawiliśmy sobie za cel bycie liderem na rynku w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań naszym klientom. Dzięki programowi Boltrics możemy znacząco wesprzeć obecne potrzeby i wymagania dostawców usług logistycznych.Ponadto program został dostosowany do specyfiki rynku hiszpańskiego, co pozwala nam zaoferować naszym klientom rozwiązanie modułowe przy jednoczesnym zapewnieniu, że spełnia ono wymagania i specyfikę naszego rynku.”

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *