„En la Ciénaga” zaskakuje na Netflix już drugi sezon w lipcu

Dla osób uzależnionych od emocji to z pewnością dobra wiadomość. Premiera 7 lipca drugiego sezonu serialu na bagnach. Ten nieco dramatyczny i mroczny film z Netflix skupia się na morderstwach, które miały miejsce głęboko w Polsce w latach 80., kraju, w którym toczy się akcja serialu. Niektóre przestępstwa kryją więcej, niż się wydają.

Pierwszy sezon serialu miał premierę na Netflix w marcu 2020 r. i Jego zwolennicy już czekali na tę drugą partię. na bagnach Wyprodukowane przez Frame Sp. z oo, a reżyserem i współscenarzystą obok Caspera Pagona jest Jan Holbeck. Jeden z najnowszych zakładów na Netflix wraz z serialami takimi jak za twoimi oczami za bojler.

Obsada poprowadzi aktor Andrzej Seweryn, znany z roli w filmie Lista Schindlera oraz David Ogrodenki, mało znany w naszym kraju aktor, który pracował w wielu produkcjach w Polsce. Krytycy i fani chwalili obsadę za tę niesamowitą pracę.

na bagnach

Niektóre straszne zbrodnie

W pierwszym sezonie serialu na bagnach Przeprowadzka do Polski w latach 90., Czas, kiedy wszyscy ludzie żyli pod ciężarem sowieckich komunistów. W tym mrocznym mieście w dziwnych okolicznościach na bagnach pojawiają się dwa trupy. Powódź Odry, która nawiedziła Polskę latem 1997 roku, zatopiła część miasta i las Grunte, odsłaniając ludzkie szczątki w zalesionym terenie, a także ciało nastolatka, który zginął w powodzi.

Problem pojawia się, gdy policyjne śledztwo kończy się w ślepym zaułku, a on nie tylko nie postępuje, ale wydaje się, że nie ma takiego zamiaru. Anna Jass (Magdalena Rochka), warszawska policjantka, oraz miejscowy inspektor Adam Mika (Łukasz Simlat) spróbują odkryć związek między tymi dwiema zbrodniami.

na bagnach
na bagnach

odważni dziennikarze

W tym samym czasie do miasta wraca Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), gdy redaktor naczelny i dziennikarz Kuriera Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) zaczyna znajdować odpowiedzi na niemal wszystkie pytania zadawane przez policję. Tajemnicze morderstwa Wykryj sieci, w których działa polityka lokalna. Dwóch czołowych dziennikarzy serialu zagubi się w tym mieście w zachodniej Polsce, otoczonym przez bagna.

Również w serii Zaangażowani aktorzy nie są dobrze znani w naszym kraju, como Zofia Seweryn, Zofia Wichlacz, Magdalena Walach, Agnieszka Zulewska, Zbigniew Walerys, Piotr Fronczewski, Ireneusz Czop, Jacek Beler, Dariusz Chojnacki, Nel Kaczmarek, Zdzisławelejare.

na bagnach Został uruchomiony na arenie międzynarodowej przez ShowMax, który działa w niektórych krajach powiązanych z Netflix, ale dotarł do naszego kraju na tej platformie streamingowej. Dobry serial dla fanów międzynarodowych thrillerów który ma już wielu obserwujących na całym świecie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *