Ence rośnie z własnymi produktami, które stanowią już 19% sprzedaży » Galicja

Specjalne produkty osadzone w marce zaawansowana moc Przybierają na wadze, zgodnie z nowymi wymaganiami coraz bardziej zaangażowanego i odpowiedzialnego za środowisko konsumenta. W pierwszej połowie tego roku produkty te odnotowały silny wzrost sprzedaży, Stanowią 19% celulozy sprzedawanej przez firmęTo wzrost o pięć punktów procentowych w tym samym okresie w 2021 r.

zaawansowana moc Weszła na rynek w 2019 roku po latach pracy w przemysłowych badaniach i rozwoju oraz rozwoju produktów. Ten znaczek zawiera różne rodzaje celulozy zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb określonych sektorów papieru. Wszystkie są zrównoważone, ponieważ wymagają mniejszego zużycia zasobów w swoich działaniach, a także ze względu na takie cechy, jak możliwość zastąpienia długich włókien włóknami krótkimi i stanowią alternatywę dla stosowania plastiku.

Ence Advanced, zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym

Jednym z takich wyjątkowych produktów jest NaturasilJest to niebielona celuloza, która zapewnia wytrzymałość i jakość i może być wykorzystywana do produkcji przedmiotów codziennego użytku, takich jak torebki herbaty, opakowania, tacki, bibuły itp.

proces produkcji Naturasil Oznacza to mniejsze zużycie zasobów w porównaniu z tradycyjną celulozą. Ence ma również wariant NaturaKomórka Zero, Który posiada certyfikowaną gwarancję neutralności węglowej. Dzięki tej opcji klienci mogą zmniejszyć ślad węglowy swoich produktów.

Inne elementy zawarte w Ence Advanced Seal to: ogniwa energetyczneJest to celuloza o krótkich włóknach, która zapewnia dużą wytrzymałość i może zastąpić miazgę długowłóknistą. Firma opracowuje również celulozę niskoporowatą, bliskoStosowany w papierach barierowych i etykietach lub do zastępowania tworzyw sztucznych w opakowaniach giętkich i opakowaniach do żywności.

Oprócz modeli Purcell i High WhiteDwa rodzaje celulozy mogą być stosowane m.in. jako bibuła filtracyjna, papier do drukowania i pisania, a nawet w zewnętrznych warstwach opakowań kartonowych.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Inny zastosowany przykład zaawansowana moc jest współpraca z Pakietfirmy specjalizującej się w produkcji ekoopakowań i we współpracy z tą firmą Ence wprowadziła na rynek europejski (głównie Francja, Niemcy, Polska, Dania, Szwecja czy Austria) gamę tac spożywczych przeznaczonych do użytku zbiorowego catering, taki jak stołówki szkolne i pracownicze, lub gotowych potraw („jedzenie na wynos”).

firma Pakiet Do tego typu tac stosuje się pastę celulozową dicosil, wchodząca w skład marki Ence Advanced to specjalne produkty, które posiadają właściwości pozwalające zastąpić plastikową celulozę i długie włókna. Kolejną jego zaletą jest to, że utrzymuje zawartość w najlepszych warunkach, unikając marnowania żywności i całkowicie bezpieczną.

Obie firmy kontynuują prace nad projektami badawczo-rozwojowymi związanymi z aplikacją mikrocelulozy i nanocelulozy Z myślą o produkcji pojemników o większej odporności na ciepło i większej przepuszczalności, co oznacza większą wszechstronność dla tego typu naczyń i lepszą konserwację żywności.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.