„Escape Master”: zna historię złodzieja, który 29 razy uciekł przed policją

Akcja toczy się w ostatnich dniach komunizmu w Polsce. (Netflix)

Historie złodziei w branży filmowej i ogólnie w świecie audiowizualnym zawsze cieszyły się wiernymi fanami. Tego rodzaju historie, które przeszły przez pamięć fanów, zawsze tworzą wspomnienia. Więc, Netflix Nie przegap okazji zdobycia zwolenników do Twojej dyspozycji pływ Przy tego rodzaju produkcji.

Mistrz ucieczki także król przemytników Po angielsku opowiada nam historię „bohatera ludowego”, który miał czelność to zrobić Ucieknij przed policją ponad 25 razy. Jak on może to zrobić? Będziemy musieli dać sobie szansę na spotkanie nimru, człowiek żyjący według własnych zasad w systemie. Jednak pewnego dnia miłość i upadek muru berlińskiego wszystko zmieniły. To komedia kryminalna z 2021 roku, przedstawiająca ostatnie dni komunizmu w Polsce, oparta na życiu Zdzisława Nimrodzkiego. Zostanie wydany 11 maja.

[Más series y películas que te recomendamos en Qué puedo ver]
Dawid Ogrodnik jako Naymro, „Mistrz fug”. (Netflix)

Zwiastun pokazuje nam mężczyznę z drobnymi szczegółami, dobrze ubranego, zatroskanego o swój wygląd i pełnego przebiegłości. Uważał, że zwykli ludzie uciskani przez system wiodą nędzne życie, ponieważ nawet brak możliwości siedzenia i relaksu, kiedy tylko chcieli, wydawał mu się smutny. Był tak poszukiwany przez władze, że chociaż cały czas mu przeszkadzały, rzadko zgadzały się na jego miejsce pobytu, a kiedy to robiły, często udawało mu się uciec.

"Mistrz ucieczki" To polska produkcja z 2021 roku. (Netflix)
„Leak Expert” to polska produkcja z 2021 r. (Netflix)

Kim w rzeczywistości był Zdzisław Najmrodzki?

Pochodzący z Polski człowiek, w latach 70. i 80. był podobno genialnym złodziejem, a w tamtych czasach uważany był za jednego z najsłynniejszych przestępców. Z ponad 20 razy uciekał przed policją, jeden był w więzieniu, inny z pociągu, a także przez okno sądu i jeszcze jeden z komendy warszawskiej.

W czasie jego kryminalnej podróży najbardziej zapamiętanymi sprawami były napady na ponad 70 sklepów Pewex z towarami ekskluzywnymi i luksusowymi oraz kradzież ponad 100 samochodów FSO Polonez.. W sumie spędził w więzieniu 11 lat i został ostatecznie zwolniony w 1994 roku przez ówczesnego Prezydenta RP.

Oryginalny tytuł filmu w języku polskim to "Murzyn: Kocha, kradnie, szanuje".  (Netflix)
Oryginalny polski tytuł filmu to „Njimru: Kucha, Kradny, Szanouji”. (Netflix)

Mistrz ucieczki w reżyserii Matthews Rakovićze skryptem Lucas M I Raković też. Jego załoga składa się z: Dawid Ogrodnik (Jak zakochałeś się w gangsterze) jako towarzyszący mu bohater Robert WięckiewiczI Rafael ZweruchaI Masza WągrocaI Jakub GersalI Andrzej AndrzejewskiI Sandra Drzimalska s Olga Połodź; Między innymi.

Jeśli więc szukasz wrażeń, zorganizuj swój czas i dodaj go do listy filmów do obejrzenia.

Czytaj:

Dziecko: Czarny humor i horror, które opowiadają historię małego potwora
Ojciec panny młodej: Wersja łacińska z Diego Bonita, Gloria Estefan i Andy Garcia
interviasPowieść Netflix, która gromadzi bohaterów żyć bez pozwolenia

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.