Esperanza Aguirre i Esty Quesada (jestem Bringada), uczestnicy programu „Celebrity Bake Off”

Esperanza Aguirre, 69 lat Będziesz rywalizować po raz pierwszy w programie telewizyjnym, W szczególności w Program talentów Nazywa się je ciastkami Usługa „Celebrity Bake Off” jest transmitowana w serwisie Amazon Prime VideoPlatforma ogłosiła również w ten wtorek

Były Prezydent Wspólnoty Madrytu będzie uczestniczył w koordynacji Z aktorką i Este Kisadą w YouTube, Popularnie znany jako „Jestem Bringada”.

Te dwa nazwiska były Pierwsza rzecz, którą potwierdziłem Amazon Prime Video f Kontrastujące cechy są uderzające Który ma zasady i Kontrowersje dotyczące „wpływu”.

Co to jest Celebrity Bake Off?

Celebrity Bake Off składa się z Konkuruje wiele celebrytów Na różnych testach Aby zobaczyć, kto jest najlepszy w pieczeniu.

suma, Będzie 12 zawodników Wśród nich są znane twarze Narodowej Panoramy Sportu, Muzyki i Rozrywki, które Nagroda będzie przedmiotem dyskusji co tydzień Dla najlepszego w kraju cukiernika-amatora.

Twoje potrawy zostaną ocenione przez ekspertów Dla tych, którzy muszą udowodnić swoją zdolność do osiągnięcia poziomu wyznaczonego przez przestrzeń telewizyjną i Co tydzień jeden z uczestników z najgorszym kucharzem zostanie wydalony.

Zgłaszający Z „Celebrity Bake Off” będzie Paula Vasquez i Price Evie, Hiszpański aktor znany z roli Paquity Salas w serialu Netflix noszącym jego imię. Brał też udział później W „Twoja twarz wygląda znajomo”.

„Bake Off” był wcześniej emitowany na platformie Mediaset

Będzie to „Celebrity Bake Off Spain” Wyprodukowany w Hiszpanii przez Boxfish TV, z udziałem Eddiego Waltera i Mariano Tomoso Jako producenci wykonawczy 10 odcinków co 50 minut To składa się na produkcję.

„Celebrity Bake Off” to forma podobna do „Bake Off”, program Co lub co Właściwie to było transmitowane w Quattro (Mediaset) w 2019 roku – Jak na przykład Przesłane do Jesúsa Vázqueza– Ale tym razem, zamiast być anonimowymi zawodnikami, będą sławni Jak w słowie „Masterchef Celebrity”.

Inny program To było zrobione z ciastek w quattro Zostaw miejsce na deser., Który miał swoją premierę w 2014 roku i zaprezentował Raquel Sanchez Silva z szefem kuchni Paco Torreblanca.

Przedstawienie „Bake Off” poprowadził Jesús Vázquez Mediaset

Odnoszący sukcesy na całym świecie format urodzony w 2010 roku

„Bake Off Spain” jest Cytat z brytyjskiego konkursu telewizyjnego The Great British Bake Off, Zaprogramuj to Urodzony w 2010 dla BBC Two, Który był następnie emitowany w BBC One i obecnie jest nadawany na Channel 4, jest w swoim dziewiątym sezonie.

Oryginalna wersja „Bake Off” został zaadaptowany w 35 krajach na całym świecie, takich jak Tajlandia, Brazylia, Kenia i Francja, Niemcy, Argentyna, Australia, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chile, Dania, Estonia, Finlandia, Stany Zjednoczone, Grecja, Włochy, Izrael, Norwegia, Rumunia, Polska, Nowa Zelandia.

To jeden z największych zakładów na Amazon Prime Video

Celebrity Bake Off Spain to jeden z wielkich zakładów W dziedzinie rozrywki Amazon Prime Video ogłosił w kwietniu ubiegłego roku.

The Great British Bake Off To zjawisko kulturowe i jesteśmy szczęśliwi Aby móc zaprezentować nowe wydawnictwo znane wyłącznie dla Prime Video w Hiszpanii ”- ogłosił miesiąc temu Georgia Brown, prezes oryginalnej europejskiej serii Amazon, Amazon Studios.

„Jesteśmy przekonani, że członkowie ministrów Będą się bawić, obserwując, jak niektórzy z ich ulubionych biegaczy biorą udział w wyzwaniach związanych z pieczeniem Wreszcie Gwiazdą został cukiernik W tym przedstawieniu pełnym emocji i dobrej zabawy ”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *