Euken Zuluaga z firmy drobiarskiej został nowym wiceprezesem Europejskiego Stowarzyszenia Zawodowców tej branży

Euken Zuluaga z firmy drobiarskiej został nowym wiceprezesem Europejskiego Stowarzyszenia Zawodowców tej branży

Eukin Zuluaga lub Arteta, dyrektor AN Avícola Mélida, został mianowany wiceprezesem AVEC, Europejskiego Stowarzyszenia Zawodowego Producentów Mięsa Drobiowego. Stowarzyszenie odbyło w tym miesiącu walne zgromadzenie w Gdańsku (Polska) i podczas tej sesji zostało wybrane Zgoda do Zuloagi w ciągu następnych czterech lat.

Zuloaga był już członkiem zarządu Avianzaodpowiednik AVEC w Hiszpanii. Absolwentka Administracji i Zarządzania Biznesem, Posiada bogate doświadczenie w branży dużej dystrybucji, przez 14 lat, Pracuje w spółdzielni rolno-spożywczej Grupo AN, gdzie zarządza działem mięsnym.

„Przyjmuję to nowe stanowisko z entuzjazmem i chęcią wniesienia wkładu w moją wizję nadania rynkowi hiszpańskiemu w Europie wagi, na jaką zasługuje” – powiedział Euken Zuloaga. „Potrzebujemy odpowiedniej obecności w AVEC, Ponieważ znaczna część przepisów i wytycznych mających wpływ na rynek hiszpański jest podyktowana przez Europę. Teraz, Konsumenci i opinia publiczna postawiły przed nami pewne wyzwania „Musimy na to odpowiedzieć” – dodał nowy wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Międzybranżowego.

Zuluaga, który przez najbliższe cztery lata będzie pełnił funkcję wiceprezesa AVEC, zwraca uwagę na wyzwania stojące przed branżą Ważne wyzwania, które wymagają silnego i jasnego sojuszu zawodowegoCzy to w Hiszpanii, czy w Europie. „Dobrostan zwierząt i zrównoważony rozwój w trzech aspektach: środowiskowym, społecznym i gospodarczym, to kluczowe kierunki działania”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *