europejskie orły

W krzyżowym ogniu znajdują się Águilas del América, którzy stali się drużyną, która eksportuje graczy na Stary Kontynent. Obecny zarząd, na czele którego stoją Santiago Baños i Hector González Inarritu, zakończył sprzedaż Jorge Sancheza Ajaxowi, a Santiago Navida spróbuje szczęścia w Polsce; Zagra dla Medów na roczną pożyczkę z opcją wykupu.

Dobre relacje, którymi cieszą się amerykańscy menedżerowie na poziomie międzynarodowym, wpłynęły na takie zespoły jak Ajax, Betis i Porto do kupowania graczy Azulcrimas. Niektóre są podstawowymi mocnymi stronami zespołu, inne wzmacniają zespół, co czasami kończy się dobrą sprawą, ale jednocześnie kluczowi gracze są straceni, co kosztowało ich zdolność do posiadania stabilnego składu.

Najbardziej udanymi sprawami w ostatnich latach były sprawy Edsona Alvareza, Raula Jimeneza, Jorge Sancheza, Diego Leneza, Diego Reyesa i Santiago Navidy. Nie wszystkim się to udało, może niektórzy pobiegli szybciej i nie podjęli najlepszej decyzji, ale to już nie była wina Ameryki, alternatywni trenerzy i menedżerowie często radzili im zostać w Meksyku, poszukać miejsca w pierwszej drużynie i tak na. Przyjedź z większym doświadczeniem piłkarskim w Europie. Oprócz Meksykanów dołączają obcokrajowcy, tacy jak Agustín Marchesín, Chucho Benitez i Matheus Uribe. Można powiedzieć, że to właśnie ci z Coapa byli w stanie sprzedać najwięcej zawodników do wyżej wymienionych klubów.

Odejście Jorge Sancheza uderzy w drużynę Tano Ortiza, która nie zdobyła oczekiwanych punktów. Teraz traci kluczową pozycję, najlepszego prawego obrońcę Ligi MX, zawodnika reprezentacji narodowej, który wystartuje w Katarze. Będą musieli poszukać „Planu B” i jest Miguel Laine, który z pewnością odpowie, jeśli trener zdecyduje się go zatrudnić, ale ma też opcję Emilio Lara, chłopca o dobrych cechach, który z pewnością to zrobi. Leć wkrótce.

Biznes jest okrągły, ponieważ w niektórych przypadkach Ameryka zatrzymuje procent karty i dlatego zysk jest dobry… W sporcie uderzasz w drużynę, pozostawiasz ją niestabilną i to może być wymówką dla Tanu, by to powiedzieć ciężar meczów towarzyskich, oprócz utraty graczy, powoduje kryzys w Coapa.

Umieść tweeta

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.