Europejskie Spotkanie Filmowe

Buenos Aires, 13 lat (NA). Zbliża się kino europejskie. Od 16 do 22 maja w El Cultural San Martín i Alianza Francesa w Buenos Aires odbędzie się seria wydarzeń twarzą w twarz, z bezpłatnym wstępem do wyczerpania miejsc.
Program otworzy pokaz fińskiego filmu Ladies of Steel w reżyserii Pameli Toli. W ciągu dni prezentowane będą filmy: W cieniu (Niemcy), Lis w dziurze (Austria), Lola (Belgia), Krótka podróż (Chorwacja), Wielki kęs (Dania), Sanremo (Słowenia), The Ostatnia lekcja (Francja) ), Go for Broke (Grecja), Bad Poems (Węgry), Easy Living (Włochy), Company (Polska), Apocalypse (Portugalia), Tigers (Szwecja), Invisible (Litwa, Łotwa), Let It Be Light (Słowacja, Czechy) i jego funkcja (Grecja, Francja, Serbia).
Należy zauważyć, że niektóre z wyżej wymienionych pasków będą dostępne tylko domyślnie, a inne osobiście. Tymczasem istnieje wybór produktów, które będą dostępne w Internecie oraz w kinach.
Każdy film przedstawia perspektywę europejskich filmowców na globalne wyzwania, które mają reperkusje dla jednostki. Ponadto zachęca publiczność do refleksji nad aktualnym kontekstem i potrzebą transformacji na poziomie osobistym, a także społecznym w obliczu obecnych i przyszłych wyzwań.
Spotkanie Kina Europejskiego jest koordynowane przez Delegację Unii Europejskiej w Argentynie i wspierane przez różne ambasady i instytucje kulturalne państw członkowskich Unii Europejskiej akredytowanych w Argentynie.
Aby poznać szczegóły tego spotkania, możesz przejść do poniższego linku https://cineueargentina.com/ i zapoznać się z funkcjami face-to-face oraz wydarzeniami specjalnymi, które będą oferowane.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.