Eurowizja 2021. Podczas rozmowy na żywo pojawia się islandzki prezenter KRADNIE!

Zgodnie z tradycją Konkursu Piosenki Eurowizji, krótko po pokazach finałowych, gospodarze pokazu kontaktują się z oferentami z krajów uczestniczących, którzy przekazują wyniki od krajowego jury. Dostałem ten zaszczyt w Polsce Ida Novakowska.

Występował na ekranach telewizyjnych w całej Europie w imieniu Islandii. Hans Ully Agustson. Aktor znany jest z tego, że ma film Netflix, który został nagle usunięty z ramówki TVP. Konkurs Piosenki Eurowizji: Historia Eposu Ognia.

Aktor, który nosił kurtkę i kurtkę myśliwską, pojawił się nie pod swoim tytułem, ale jako imię. Olaf JohanssonDowolna postać z filmu Netflix wspomnianego powyżej. Po udziale w produkcji zakochała się w niej cała Islandia. W każdej scenie, w której się pojawił, wypowiadał tylko jedną linijkę: „Biegnij”, ding dong eks, man. “ Ding Dong Eggs to ulubiona piosenka bohatera, a wdzięk Agustssona szybko uczynił to krótkie zdanie ikonicznym.

Zobacz też: Volcano Man (oficjalny teledysk) | PIEŚŃ EUROVISION: Historia wielkiego pożaru | Netflix

Gospodarze sami odkryli sobotni finał Eurowizji. Kiedy islandzki prezenter pojawił się w wizji i zapytał, kto zdobył 12 punktów z Islandii, krzyknął do kamery „Eggs Ding Dong”.

W tym roku było wiele świetnych piosenek, ale osobiście chciałbym zagrać „Eggs Ding Dong”. – ekstra.

Potem nastąpiła długa cisza, a przerażeni gospodarze nie byli do końca pewni, co robić. Kiedy Agustson zobaczył panikę na ich twarzach, uśmiechnął się i oznajmił. Najwyższe noty otrzymała Szwajcaria od Islandii. Co ciekawe, Rafał Brzuzowski mógł liczyć na punkt od Islandczyków w półfinale.

Ostatnia uwaga Marek Seroki ja Alejandro SecuraW przeciwieństwie do innych internautów zajmujących się rozrywką, najprawdopodobniej nie rozumieli islandzkiego żartu.

O tak, islandzkie poczucie humoru Powiedzieli nieprzekonujące.

Czy cenisz islandzkie poczucie humoru?

BEBBOnFK

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *