Eurowizja 2021. Podczas rozmowy na żywo pojawia się islandzki prezenter KRADNIE!

Zgodnie z tradycją Konkursu Piosenki Eurowizji, krótko po pokazach finałowych, gospodarze pokazu kontaktują się z oferentami z krajów uczestniczących, którzy przekazują wyniki od krajowego jury. Dostałem ten zaszczyt w Polsce Ida Novakowska.

Występował na ekranach telewizyjnych w całej Europie w imieniu Islandii. Hans Ully Agustson. Aktor znany jest z tego, że ma film Netflix, który został nagle usunięty z ramówki TVP. Konkurs Piosenki Eurowizji: Historia Eposu Ognia.

Aktor, który nosił kurtkę i kurtkę myśliwską, pojawił się nie pod swoim tytułem, ale jako imię. Olaf JohanssonDowolna postać z filmu Netflix wspomnianego powyżej. Po udziale w produkcji zakochała się w niej cała Islandia. W każdej scenie, w której się pojawił, wypowiadał tylko jedną linijkę: „Biegnij”, ding dong eks, man. „ Ding Dong Eggs to ulubiona piosenka bohatera, a wdzięk Agustssona szybko uczynił to krótkie zdanie ikonicznym.

Zobacz też: Volcano Man (oficjalny teledysk) | PIEŚŃ EUROVISION: Historia wielkiego pożaru | Netflix

Gospodarze sami odkryli sobotni finał Eurowizji. Kiedy islandzki prezenter pojawił się w wizji i zapytał, kto zdobył 12 punktów z Islandii, krzyknął do kamery „Eggs Ding Dong”.

W tym roku było wiele świetnych piosenek, ale osobiście chciałbym zagrać „Eggs Ding Dong”. – ekstra.

Potem nastąpiła długa cisza, a przerażeni gospodarze nie byli do końca pewni, co robić. Kiedy Agustson zobaczył panikę na ich twarzach, uśmiechnął się i oznajmił. Najwyższe noty otrzymała Szwajcaria od Islandii. Co ciekawe, Rafał Brzuzowski mógł liczyć na punkt od Islandczyków w półfinale.

Ostatnia uwaga Marek Seroki ja Alejandro SecuraW przeciwieństwie do innych internautów zajmujących się rozrywką, najprawdopodobniej nie rozumieli islandzkiego żartu.

O tak, islandzkie poczucie humoru Powiedzieli nieprzekonujące.

Czy cenisz islandzkie poczucie humoru?

BEBBOnFK

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *