Evan Montic: „Moim największym oczekiwaniem jest to, że kryptowaluta całkowicie ominie tradycyjne płatności w kasynie online”

2021 był rokiem szczególnym dla firmy zajmującej się technologiami gier Softswiss. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Firma osiągnęła szereg kluczowych kamieni milowych, w tym rebranding, dotarcie do 1000 pracowników, ekspansję na nowe rynki i uzyskanie lokalnych licencji w wielu krajach..

Ivan Montic, założyciel SOFTSWISSRozmawiałem z Yogonetem o tych osiągnięciach, zastanawiając się jednocześnie nad trendami w branży i wyzwaniami oczekiwanymi na 2022 rok.

Dyrektor generalny ma nadzieję, że nowy rok będzie kluczem do kryptowalut — trendu, o którym Montic już rozmawiał z Yogonetem w ekskluzywnym wywiadzie w październiku — i gier mobilnych.

Ponadto dyrektor generalny opracował wyzwania związane ze zmianami przepisów dotyczących iGamingu w lokalnych jurysdykcjach, które często skutkują wymaganiami, których operatorzy nie mogą spełnić, i zastanawiają się nad niektórymi kluczowymi celami, które firma ma nadzieję osiągnąć w 2022 r., zarówno w zakresie oferty produktowej. i struktury firmy.

Jakie będzie Twoje saldo? 2021 dla SOFTSWISS, w szczególności w zakresie odbudowy sektora i rebrandingu Spółka, oprócz najważniejszych zmian w swoich dziedzinach działalności?

Rok 2021 był rokiem produktywnym dla sektora w ogóle, a dla SOFTSWISS w szczególności. Sektor nadal rozwija się w sposób zrównoważony, uzyskując dostęp do nowych rynków i dodając technologię do produktów.

Choć iGaming nie był podatny na negatywne skutki pandemii, musiał dostosować się do nowych warunków pracy, które przyniósł rok 2020. Choć sprostamy wyzwaniu, jakim jest praca zdalna, bardzo się cieszę, że w 2021 r. mieć Znowu bardziej osobisty kontakt. Pokazy w Amsterdamie i na Malcie zjednoczyły społeczność i pokazały ogromny potencjał branży do dalszego rozwoju.

Dla SOFTSWISS najważniejszym wydarzeniem roku było dotarcie do 1000 pracowników. Jesteśmy teraz bardzo dużym i potężnym zespołem współpracującym z różnymi częściami świata, aby dostarczać naszym klientom najlepszą technologię i usługi.

Polska, Gruzja i Malta to nowe biura, które otwieramy w 2021 roku, aby rozwijać się na arenie międzynarodowej. Dotarliśmy również na wiele nowych rynków i uzyskaliśmy lokalne licencje na działalność w Serbii, Grecji i Nigerii.

Pod względem nowych produktów i technologii największym osiągnięciem tego roku było wprowadzenie na rynek agregatu Jackpot SOFTSWISS. Jest to wyjątkowe rozwiązanie nagradzane jako usługa, które znalazło się na krótkiej liście do tytułu wprowadzenia na rynek produktu roku przez Global Gaming Awards.

Przy tak gwałtownym wzroście produktów, rynków i pracowników rebranding był dla naszej firmy naturalnym posunięciem.

Odzwierciedla naszą ewolucję jako marki i naszą obecną pozycję na rynku. Odzwierciedla to, jak zmieniliśmy się w ciągu ostatnich 10 lat, ale pokazuje również, że nadal trzymamy się tych samych podstawowych wartości, które mieliśmy na początku. To jest wiadomość, którą chcemy przekazać społeczności graczy.

Jakie są Pana zdaniem kluczowe perspektywy i wyzwania na 2022 rok, zarówno dla branży gier, jak i dla niej? Twoja firma?

Ten rok był świetnym rokiem dla gry kryptograficznej i jestem pewien, że 2022 będzie jeszcze lepszy. Moim największym oczekiwaniem jest to, że kryptowaluty, które już przyćmiły waluty fiducjarne, będą całkowicie lepsze niż tradycyjne płatności w kasynach online, czyniąc obstawianie bardziej wygodnym, bezpiecznym i przejrzystym.

W SOFTSWISS przewidujemy ten dzień. Dzięki niezwykłym osiągnięciom technologicznym w tej dziedzinie i doświadczeniu w uruchamianiu kilku marek kasyn kryptograficznych, jesteśmy gotowi zapewnić wsparcie techniczne i porady marketingowe operatorom, którzy chcą wskoczyć do gry kryptograficznej.

Oprócz kodowania gier nasza branża pozostanie mobilna, a dostawcy oprogramowania będą konkurować o tworzenie treści, które można wykorzystać na telefonach komórkowych, tabletach i podobnych urządzeniach.

Bezpieczeństwo również pozostanie najwyższym priorytetem, a głównym motorem tego będzie sztuczna inteligencja. Możliwość analizowania zachowań użytkowników i przewidywania oszustw jest teraz możliwa dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji i mechanizmom uczenia maszynowego. To prawdziwy przełom, który przeniesie naszą branżę na wyższy poziom i ułatwi życie operatorom. Jest to część strategii rozwoju produktów firmy SOFTSWISS, której celem jest dalsza integracja technologii sztucznej inteligencji z naszym oprogramowaniem.

Myśląc o nadchodzących wyzwaniach, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest szybka ewolucja systemów.

W swoim dążeniu do oferowania i lepszej kontroli iGaming, jurysdykcje często stawiają wymagania, których operatorzy nie mogą spełnić, całkowicie niszcząc ich działalność. Mam nadzieję, że w 2022 r. nastąpią pozytywne zmiany w przepisach i że jurysdykcje zdadzą sobie sprawę, że iGaming może być korzystny dla rynków lokalnych.

¿i coNa co czekasz na Softswiss Z 2022?

W dalszym ciągu skupiamy się na naszych obecnych produktach i nadal będziemy ulepszać ich funkcjonalność, dodając unikalne funkcje, aby operatorzy, którzy z nich korzystają, mieli pewność, że mają najlepsze oprogramowanie na rynku.

Planujemy również wprowadzenie nowych produktów, które zostaną ogłoszone w przyszłym roku. Wraz z naszymi partnerami planujemy uruchomienie lokalnych projektów w Grecji, Serbii i Nigerii oraz eksplorację nowych rynków. Wreszcie, celem wewnętrznym jest dostosowanie struktury i mechanizmów zarządzania firmy do jej wielkości oraz motywacja naszego dużego zespołu do podejmowania nowych wyzwań w tworzeniu świetnych produktów software’owych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *