Extenda Global po raz pierwszy dotrze do 63 krajów reprezentowanych i zapewni firmom usługi eksperckie od 34 strategicznych partnerów wydarzenia

„Extenda Global 2022. Promuj swoją firmę na świecie”A Coroczne wydarzenie, które wzywa sektor zagraniczny w Andaluzji, odbywa się ponownie i osobiście następnego dnia 16 i 17 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym w Maladze (FICMA)i osiągnął rekordowy poziom uczestnictwa z 63 reprezentowanymi krajami.

globalna ekspansja, Jest to największe spotkanie na temat handlu międzynarodowego odbywające się w społeczności i ma Otwórz okres rejestracji przez portal internetowy www.extendaglobal.esA Gdzie ponadto firmy andaluzyjskie mogą teraz sformalizować swoje zamówienia na Spotkania B2B Z przedstawicielami krajów, które ich interesują Usługi są świadczone przez Sieć Zagraniczną Extenda i 34 Partnerów Strategicznych Extenda obecny na wydarzeniu.

Wydarzenie ma w sobie powierzchnię wystawienniczą 34 strategicznych partnerów Extendaspółka publiczna oparta na TRADE, zapewni uczestniczącym firmom specjalistyczne usługi w zakresie internacjonalizacji, aby im pomóc umocnienie swojej pozycji za granicą.

TRADE organizuje, za pośrednictwem Extenda, doroczne spotkanie andaluzyjskiego handlu zagranicznego w dniach 16-17 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym w Maladze.

W ten sposób znajdziesz firmy, które uczestniczą w Extenda Global w tej przestrzeni, a Grupa firm świadczących usługi doradcze Niezbędne w procesie internacjonalizacji: doradztwo finansowe, ubezpieczeniowe i prawne na rynkach docelowych, logistyka, marketing i rynki. Z nimi możesz Planuj spotkania B2B lub bierz udział w prezentacjacha także z podmiotami współpracującymi Extenda Global: Andaluzyjska Konfederacja Biznesmenów (CEA), Andaluzyjska Rada Izb Handlowych, Przemysłowych, Usług i Nawigacji oraz ICEX-Spain Export and Investment.

Firmy zainteresowane organizacją spotkań B2B z 34 strategicznymi partnerami Extenda Global oraz z zagranicznymi przedstawicielami sieci Extenda na interesujących ich rynkach mogą Sformalizuj swoją rejestrację na wydarzenie do 15 listopada. W nim będą również mogli zarejestrować się na program konferencji oferowany przez wydarzenie.

Firmy i organy na terenie wystawowym

szczególnie, 2022 rozszerzenie Będziesz hostować plik w FYCMA Stanowiska partnerów instytucjonalnych Andaluzyjskiej Rady Wojskowej takie jak Federacja Pracodawców w Andaluzji; Andaluzyjska Rada Oficjalnych Izb Handlowych, Przemysłowych i Nawigacyjnych oraz ICEX-Hiszpania ds. Eksportu i Inwestycji.

Razem z nimi będą obecni Firmy doradztwa prawnego tacy jak Bolego Abogados, Ernst & Young Abogados i Fidupartner; Firmy ubezpieczeniowe, takie jak CESCE; Podmioty finansowe: CaixaBank, Fundación Caja Rural del Sur; Lub logistyka, taka jak MBMA 13, operator Andaluzja, merchandising, eksport, kompleksowe usługi i logistyka.

pomiędzy Konsultanci Spotkają się z AcciónMK, Boleo Global, Brotherfood Quality, Centraliza TIC, CIAC Branding, Compañía Comercializadora de las Cosas, Euronodo Ventures, Grupo Nobili, Biurem Rozwoju Handlu Zagranicznego, P&L Global; Konsultanci Redflexion, Padeco Global, Relacionateypunto i Track Global Solutions.

Aharon wzmacniacz Kto też przyjdzie im służyć? Usługi doradcze w zakresie internacjonalizacji Są to AGQ International, Cblingua, Global Halal Certification Standard, Globomail Spain, Integral Cloud Solutions, Nóvalo Language Creatives, Parque Tecnológico de Andalucía (PTA) i Tatutrad.

Extranet: 15 nowych rynków

W tym wydaniu mija termin Rekordowa liczba krajów na to wydarzenie, 63, To trzy razy więcej niż edycja z 2021 r., która odbyła się w Sewilli, a aż 15 targów odbyło się w 2019 r., jej ostatniej edycji w Maladze. W tych miejscach zostaną opracowane agenty Extenda Ponad 1500 spotkań biznesowych Z zarejestrowanymi profesjonalistami przez dwa dni imprezy.

Globalna ekspansja Ułatwi to również Planowanie międzynarodowych strategii andaluzyjskich firm na rok 2023, Wysyłanie informacji publicznych, które firma pozyskała dzięki swojej strategii rynkowej, która wykorzystuje narzędzia business intelligence i big data oraz pracę wykonywaną w terenie przez jej sieć zewnętrzną.

Wydarzenie obejmuje inne zajęcia i szkolenia.


Impreza ma również intensywną Program konferencjiw którym wszystkie aspekty, które w taki czy inny sposób wpływają obecnie na handel międzynarodowy i klucze do 2023 r., zostaną podzielone, od geopolitycznych po te odnoszące się do operacji eksportowych i sposobów prowadzenia biznesu na czterech kontynentach.

Od ponad 16 lat, w różnych składach, Extenda organizuje najważniejsze doroczne spotkanie promujące internacjonalizację andaluzyjskich firm. a Wydarzenie będzie wspólnie finansowane przez Unię Europejską a Poprzez PO EFRR Andaluzja 2014-2020przy wkładzie wspólnotowym w wysokości 80%.

Sieć zagraniczna na 63 rynkach

Extenda ułatwi andaluzyjskim firmom Prowadzenie działalności w aż 63 krajach za pośrednictwem sieci offshore. Szczególnie w terenie Afryka (16 krajów) Spółka publiczna oferuje swoje usługi w Angoli, Algierii, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Katarze, Omanie, Kuwejcie, Ghanie, Iranie, Kenii, Maroku, Nigerii, Senegalu, RPA i Turcji.

w przypadku, gdy Ameryki (11 stanów), spółka publiczna świadczy pomoc w handlu zagranicznym w interesujących nas krajach, takich jak Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Meksyk, Panama, Kostaryka, Dominikana, Peru i Ekwador. Poza tym Znajduje się w trzech regionach Stanów Zjednoczonych Obejmują zróżnicowany rynek północnoamerykański (Los Angeles, Miami i Nowy Jork).

Uczestniczące firmy będą mogły uczestniczyć w prezentacjach i spotkaniach B2B z takimi podmiotami jak CEA, ICEX i Chambers oraz międzynarodowymi firmami marketingowymi, logistycznymi czy finansowymi.

Z drugiej strony w Asia Extenda dociera do 19 rynków: Chiny, Korea Południowa, Indie, Japonia, Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Gruzja, Rosja, Białoruś, Filipiny, Indonezja, Singapur, Malezja, Wietnam, Tajlandia.

Podobnie, w Europa (17 krajów) Firmy wspólnotowe spotkają się z lokalnymi ekspertami na rynkach Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji, Włoch, Polski, Portugalii, Irlandii, Austrii, Czech, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Słowacji, Szwajcarii, Węgier i Rumunii.

Rekord eksportu w 2022 r.

Każdego roku Extenda Global działa jako dźwignia, którą znajdują firmy andaluzyjskie Nowe możliwości pracy i planowanie ich outsourcingu na świecie poprzez spotkania B2B z ich prezentującymi przedstawicielami Usługa sieci zagranicznej Extenda, Kompletny program konferencji i usług eksperckich dla partnerów strategicznych. W ciągu ostatnich dwóch dni dostarcza strategiczne informacje i usługi, w przeciwnym razie firmy zajęłyby dużo czasu i pieniędzy.

W tym roku, Extenda Global wraca do Fycma Malaga, Po ostatniej edycji w Sewilli, w celu pobicia rekordów osiągniętych w 2019 roku i z intencją imKliknij również na działalność andaluzyjskich firm, W pierwszych ośmiu miesiącach 2022 r. odnotowano największy eksport osiągnięty przez społeczeństwo, 28 650 mln euro, dzięki silnemu wzrostowi o 29,7% w stosunku do poprzedniego rekordu w okresie styczeń-sierpień 2021 r.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.