Fala listów do Tony’ego Solera o zdjęcie, które odebrał wiele lat temu

Prezenter TV3 zdarza sięI Tony Soler, Masz szczęście. I to jest, że osoba z Figueres w ostatnich godzinach otrzymała Dobre wieści Nie zawahał się udostępnić go na swoich różnych portalach społecznościowych. Nie mogło być inaczej. Na przykład na Instagramie zrobił to, przywracając plik obraz z przeszłości w którym wygląda na znacznie mniejszy w porównaniu do dzisiejszego. Publikacja, która nie pozostała niezauważona przez jego zwolenników, ponad 68 tysięcy osób, które nie wahały się wysyłać mu wszelkiego rodzaju wiadomości. W sumie ponad 150 komentarzy i ponad 4700 „lajków”.

Dobra wiadomość dla Tony Soler jaki jest związek? ścieżka kariery w mediach. Naukowiec, którym pasjonował się od najmłodszych lat, pomimo studiowania historii na Uniwersytecie w Barcelonie. Powodem jest to, że gdy tylko miał okazję, zaczął współpracować z różnymi gazetami jako reporter specjalizujący się w polityka katalońskaJedno z jego największych hobby. pasja do Polityka który ciągle się nim chwalił telewizja, w różnych udanych programach, w których brała udział od samego początku. Zdjęcie Sollera w programie zdarza się Którą prezentuje dzisiaj z Jairem Dominguezem.

Tony Soler

Tony Soler, TV3

Wtorek 2 listopada ogólniki Ogłoszenie zwycięzców Krajowe Nagrody Komunikacyjne 2021. Wśród zwycięzców jest dziennikarz Carles Porta za program zbrodnie Z Katalonii Radio i TV Show Polska, TV3, przez 15 kolejnych lat na antenie. Program wyprodukowany przez firmę produkcyjną absolutna mniejszośćOd prezentera Tony Soler. W tym sensie, jak argumentowało jury przyznające nagrody, program Polska Bezpośredni kontakt z najlepszymi Satyra polityczna w Katalonii”.

W uznaniu za wieloletnie poświęcenie i rozrywkę to Tony Soler Nie zawahał się świętować na swoim koncie na Instagramie. Zrobił to za pomocą zdjęcia, które wydobył z kikuta wspomnień, w których pojawił się na planie serialu Polska, w swoich początkach, kiedy uczestniczył w przestrzeni ortograficznej, tworząc różne maski. Chwilę przed rozpoczęciem zdjęć osoba w czarnym garniturze i czarnej koszuli przegląda tekst z wielką uwagą. mówiąc o tym:

Tony Soler Polska ig. zdjęcia

Tony Soler na Instagramie

Polònia po 15 latach została Krajową Nagrodą Komunikacjinapisz szczęśliwy Tony Soler na swoim koncie na Instagramie. „Gratulacje dla całego zespołu, który umożliwił to dzisiajI dodaje, jestem bardzo dumny z ludzi, którzy pracują w kosmosie i każdego dnia doskonalą się, aby dać z siebie wszystko. Komentarze jego zwolenników nie trwały długo. Wiele osób, które nie zawahały się pogratulować Tony Soler Za swoje ostatnie wielkie zwycięstwo na świecie Telewizja i rozrywka. „nasz koniec„,”Brawo Tony„,”Przez wiele lat„,”jesteście najlepsi„,”nasz koniec„,”zasługujesz na tyle„Oh”Wygrywasz przez latakilka komentarzy, które można przeczytać w tym samym wierszu.

Dobre wieści Soller Udostępnił się również na swoim koncie na Twitterze. Zrobił to, udostępniając na swoim profilu wiadomość opublikowaną na oficjalnym koncie programu Polska. „Kiedy powiedzą ci, że wygrałeś nagrodę National Television Communication Award. Bardzo dziękuję’, możesz przeczytać w liście. Napisany z rozszerzeniem gif O wielu chwilach, które przeżył program i twarzach z gwiazdami w oczach na znak szczęścia. Nie mniej. przez kolejne 15 lat.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *