Fan Justina Biebera udaje, że jest ulicznym sprzedawcą, aby oglądać w pierwszym rzędzie Justice World Tour | Rozrywka popkulturowa

W 2022 roku Justin Bieber wyruszył w nową trasę promującą swoje albumy „Changes” (2020) i „Justice” (2021).

Global Justice Tour rozpoczęła się 18 lutego tego roku i zakończy się 26 marca 2023 r. w Polsce; Pomiędzy tymi datami piosenkarka odwiedziła trzy miasta na terytorium Azteków: Monterrey, Mexico City i Zapopan.

W jednym z nich jeden z jego fanów, znany jako „Biliber”, mógł obejrzeć koncert z ulubionego miejsca i bez dodatkowych opłat.

Fanowi Justina Biebera udało się z wielkim błyskiem wślizgnąć do pierwszych rzędów imprezy

„Wierząca” o imieniu Mariana Gil zdołała przejść z obszaru publicznego do platynowego obszaru Foro Sol, udając sprzedawcę popcornu, a użytkownik TikTok „La Clau” przedstawił ją w małym filmie.

Na nagraniu, które trwa zaledwie 10 sekund, pojawia się dziewczyna w za dużej koszulce piłkarskiej Green Bay Packers i staje na szczycie ogromnej tacy z torbami pełnymi popcornu.

A co najlepsze, sprzedawca z tego miejsca pomógł jej wkraść się do pierwszych rzędów, będąc częścią farsy i wskazując, gdzie dziewczyna powinna się udać.

Tak, nie wiadomo, skąd pochodzi popcorn, bo są tacy, którzy twierdzą, że to autoryzowany sprzedawca Foro Sol pożyczył mu swoje towary, aby mógł zejść na scenę; Jednak nikt tego nie potwierdził.

Film przedstawiający młodą kobietę udającą sprzedawcę przekąsek, aby wkraść się do strefy VIP, zebrał już ponad siedem milionów wyświetleń i tysiące komentarzy chwalących jej pomysłowość, a sprzedawca chwalił również jej współudział.

„Jak wspaniale dla sprzedawcy, który mu pomógł”, „najbardziej żywa impreza”, „ona jest moim idolem”, „napisz tę strategię”, to tylko niektóre z komplementów, które można przeczytać w poście.

Justin Bieber spędził krótkie wakacje w Meksyku ze swoją żoną Hailey

Justin Bieber przybył do regionu Azteków ze swoją żoną Hayley 22 maja na pierwszy koncert w Monterey.

Stamtąd para udała się do Cabo San Lucas w Baja California Sur, gdzie mieli dwa dni wolnego przed następnym spotkaniem w Guadalajara.

Paparazzi sfotografowali celebrytów podczas podróży na pełnym morzu, w której uczestniczył również ich zwierzak Oscar.

Tam Bierberowie poświęcili czas na pływanie, nurkowanie, opalanie i relaks w środku Justice World Tour.

Romantyczny wypad dla sławnej hollywoodzkiej pary odbył się na pokładzie jachtu The Discovery, a Hailey pokazała swoją postać w różowym mini bikini, które nosiła z różowym kapeluszem Montauk, podczas gdy Justin miał na sobie fioletowy kostium kąpielowy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.