Far Cry 6 może wylądować na Xbox Game Pass po wycieku

Usługa subskrypcji Xbox Game Pass zawiera obszerny katalog gier absolutnie wszystkich gatunków i zapewnia nam setki godzin rozrywki. Ale najlepsze nie jest to, ale Gry pojawiające się w serwisie od momentu jego uruchomieniaTen, w którym czekałeś od miesięcy, żeby zatopić w nim zęby. Jedyną złą rzeczą w tym przypadku jest mój czas, który nie daje mi wszystkiego, ale cóż, błogosławiony problem.

W ciągu ostatnich godzin pojawiła się gra, której dołączenie do katalogu nie może trwać długo Xbox GamePass. To jest tylko daleko 6, najnowsza wersja marki Ubisoft, która wyciekła na Reddicie ze zrzutem ekranu Microsoft Store w Polsce, którym oczywiście podzielę się z Wami poniżej. Po tym wydaje się, że Watch Dogs 2 nie będzie jedynym tytułem Ubisoftu, który uzyska dostęp do usługi subskrypcji.

Granie w Far Cry 6 w Xbox Game Pass będzie świetną zabawą

  • Ani Microsoft, ani Ubisoft Wymienili oficjalne informacje na ten temat.
  • w połowu Nie jest szacowane, kiedy gra będzie dostępnaAle spodziewany jest od sierpnia do września.
  • Far Cry 6 zabiera nas do Yara, Karaibska wyspa pod dyktaturą Prowadzony przez Antona Castillo i będziemy musieli go obalić.

Mamy nadzieję, że najnowsza odsłona Far Cry na Xbox Game Pass wkrótce będzie oficjalna. Osobiście gram to dzisiaj i może ci się to trochę spodobać.

Wszystko o Ragnarok God of War

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.