„Faszystowska” Polska i Węgry… okazują się…

„Faszystowska” Polska i Węgry… okazują się…

Według danych prognostycznych opublikowanych przez Unię Europejską rozwój gospodarek europejskich ma ciemną przyszłość, gdyż wojna, Covid i wysokie ceny wywołują w krajach poczucie niezadowolenia i przewidują w krótkim czasie możliwą recesję. Ale oto one Polska I Węgry Pokazać, że można zrobić coś dobrze. Z danych wynika zatem, że oba kraje podwajają średnią europejską oczekiwań wzrostu PKB w 2022 roku.

Stwierdzenia te nie zawierają „pułapki” takiej jak język hiszpański, tj. Hiszpania Będzie rosnąć powyżej średniej, ale dlatego produkt krajowy brutto W czasie pandemii spadł o 10,8%, w 2021 r. wzrósł o 5,1%, a w 2022 r. oczekuje się, że wzrost wyniesie 4%. Jednak Polska i Węgry odnotowały bardzo nieznaczny spadek w momencie wybuchu Covid. Jeśli mówimy o Węgrzech, to w 2020 r. nastąpił spadek o 4,5%, następnie w 2021 r. nastąpił wzrost, przy wzroście o 7,1%, a w tym roku prognoza wynosi 5,2%. Tak jak Polska, która w 2022 r. ma wzrosnąć o 5,2%, podczas gdy w 2020 r. spadła już tylko o 2,2%, a w 2021 r. wzrosła o prawie 6%.

Warto też zauważyć, że oba kraje utrzymują i rozwijają swoje gospodarki, a jednocześnie Zmniejsz zadłużenie. Tym samym Węgry swój dług publiczny notują na poziomie 114,885 mln euro, a Polska na 306,836 mln euro. Ze swojej strony Hiszpania zwiększyła swoje zadłużenie do 1 453 853, co stanowi 117,7% PKB, mnożąc zadłużenie Węgier przez 13, a zadłużenie Polski pięciokrotnie.

Obydwa kraje wykazały swoją solidarność, będąc krajami, które w wyniku wojny przyjęły największą liczbę ukraińskich uchodźców, a ze względu na bliskość Ukrainy bardzo je dotknęły, pomimo dobrej polityki gospodarczej prowadzonej przez rząd Ukrainy. Wiktor Orbán I na podstawie Mateusz Morawiecki Sprawiły, że Węgry i Polska rozwijały się w ponadprzeciętnym tempie.

Obydwa kraje wykazały swoją solidarność, będąc krajami, które w wyniku wojny przyjęły największą liczbę ukraińskich uchodźców, a ze względu na bliskość Ukrainy zostały one bardzo dotknięte.

Przypomnijmy, że Polska w obliczu kryzysu obniżyła podatki od 3500 do 4500 mln euro w ramach „Tarczy Antyinflacyjnej 2.0”, w tym: Podatek od wartości dodanej Od benzyny z 23% do 8% i od podatku VAT od energii elektrycznej z 23% do 5%. Zawieszając podatek VAT na gaz, który wynosi od 8% do zera, wybrał energetykę jądrową, zapowiadając budowę sześciu nowych elektrowni, pozostając krajem w Unii Europejskiej o najniższej stopie bezrobocia wynoszącej 2,7%. Ze swojej strony Węgry odnotowały wzrost gospodarczy w ciągu ostatnich dwunastu lat. Kiedy Orbán doszedł do władzy w 2010 r., stwierdził, że gospodarka jest „całkowicie rozbita” i w 2010 r. pierwsze lata swojego rządu poświęcił próbom wzmocnienia i ożywienia gospodarczego. Koordynacja sektorów pracy i gospodarki oraz rewitalizacja rodziny ze względu na przekonanie, że „ bez rodziny nie da się zbudować zdrowego społeczeństwa” i dzięki swoim inicjatywom gospodarczym doprowadził do wzrostu współczynnika porodów o 25%. Przykładowo na wzmocnienie rodziny przeznacza się 2,5% PKB, a podatek dochodowy od osób fizycznych jest obniżany w zależności od liczby dzieci, a nawet znoszony dla młodych ludzi do 25. roku życia.

A wszystko to bez europejskich pieniędzy. Polska i Węgry są postrzegane słabo BrukselaZrozumcie, że bronią swojej konstytucji ponad konstytucją europejską i swoją suwerennością, nie są gotowi pozwolić na indoktrynację dzieci i młodzieży, bronią życia i rodziny oraz są wierni swoim chrześcijańskim zasadom. Nic z tego nie podoba się Brukseli.Nowy porządek świata panujący w pogarszającej się Europie uczynił wszystko, co katolickie ekstremistyczne i faszystowskie, a jedynymi dwoma krajami, które zachowują prawdziwe wartości europejskie, wartości chrześcijańskie, są Węgry i Polska.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *