Fathom Events, hiszpański partner Bosco, który wyświetli film dokumentalny „Alive” na 700 ekranach w Ameryce Północnej (ekskluzywny)

Wydarzenia związane z żabką i Hiszpanii Filmy Bosko Będą współgospodarzami dokumentu religijnego „Vivo” („Żyjący”) w prawie 700 lokalizacjach w Ameryce Północnej 25 kwietnia.

wyprodukowano przez Filmy o Hakunie Wyreżyserowany przez Jorge Barrigę „Vivos” opowiada cztery prawdziwe historie nakręcone w Hiszpanii o tym, jak Eucharystia zmieniła ich życie.

Większa różnorodność

Wprowadzony wcześniej przez Bosco w Hiszpanii i 14 regionach Ameryki Łacińskiej, „Alive” reprezentuje skok niezależnego hiszpańskiego dystrybutora na rynek międzynarodowy, zawierając szereg umów wystawienniczych z lokalnymi i międzynarodowymi operatorami.

Punktem kulminacyjnym międzynarodowej kariery teatralnej „Hayy” jest jego pierwszy występ w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenia związane z żabką Leczenie.

„W przestrzeni teatralnej wydarzeń widzimy ludzi wchodzących na scenę w grupach i doświadczających prawdziwego doświadczenia społeczności” – powiedział Ray Nat, dyrektor generalny Fathom Events.

„Możliwość zaoferowania tego samego doświadczenia społeczności hiszpańskojęzycznej jest dla nas bardzo ważna. Naszym celem jest oferowanie różnorodnych doświadczeń programowych szerokiemu gronu odbiorców w całym kraju.”

„Mamy nadzieję, że ta otwarta przestrzeń nie będzie już zamknięta dla hiszpańskiego kina” – powiedziała Lucia Gonzalez Parandiaran, założycielka Bosco Films.

„Istnieje ogromny boom w inspirującym przemyśle filmowym w Stanach Zjednoczonych, szczególnie w erze postpandemicznej, ludzie szukają innych rodzajów treści i okazuje się, że jest to ogromna i lojalna publiczność. I platformy, przynajmniej w Europa wciąż nie zdaje sobie sprawy z istnienia kopalni złota za tą linią.

Alive został wydany w Hiszpanii 9 kwietnia 2021 r. i dotarł do pierwszej dziesiątki w krajowym kasie z tylko sześcioma egzemplarzami w druku, średnio 5582 euro (6231 USD). Do końca roku kasa zarobiła 269 021 dolarów, trzeci najwyższy krajowy dokument w zeszłym roku.

Bosco wypuścił także film w meksykańskich kinach w listopadzie, w 30 lokalizacjach, debiutując pod numerem ósmym w krajowym kasie. W kolumbijskich teatrach film sprzedał prawie 100 000 biletów.

Lucia Gonzalez Barandiyaran, Bosco Films – Źródło: dzięki uprzejmości Bosco Films

Dzięki uprzejmości Bosch Films

„Alive” był prezentowany w 14 regionach Ameryki Łacińskiej po tym, jak Bosco podpisało umowy z regionalnymi wystawcami, takimi jak Cinemex, Cinemark i Hoyts, ale także z niezależnymi lokalnymi sieciami teatrów w regionach takich jak Argentyna i Urugwaj.

Film został również sprzedany niezależnemu dystrybutorowi Rafael Film w Polsce oraz firmie Saje we Francji, Belgii i Szwajcarii. Umowy są w trakcie ostatecznych negocjacji w regionach takich jak Brazylia i Słowacja, a POSCO prowadzi rozmowy z operatorami w Niemczech, Austrii i Korei.

Bosco już przygotowuje się do tegorocznej premiery kinowej w Ameryce Łacińskiej dwóch innych hiszpańskich filmów o podłożu religijnym: „Claret”, biografii hiszpańskiego arcybiskupa i misjonarza Antonio Marii Clareta, oraz „La Cerventa” o Santa Vicenta Maria.

Czwartym tytułem Bosco, który zostanie wydany w regionie, jest francuski dokument Thierry’ego Demaizière’a „Lourdes” Albana Teurlai, który sprzedał we Francji 250 000 filmów za pośrednictwem Mars Distribution.

Od swojej premiery w 2017 roku Bosco rozdystrybuowało około 20 filmów w Hiszpanii, świadcząc usługi komunikacyjne i marketingowe dla takich firm jak Universal, Sony, Diamond Films, Flins & Pinículas, Vercine i Márgenes.

Specjalizując się w dystrybucji specjalistycznych filmów, dogłębnie badamy potrzeby odbiorców i staramy się skutecznie na nie odpowiadać. To właśnie sprawiło, że nas unosiło się na wodzie” – powiedział Gonzalez Parandiyaran.

Najlepszy asortyment

podpis Różne Biuletyn. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebooki Świergoti Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.