Film dokumentalny o polskim Gwynjicu | „Kształty nocy” będzie można zobaczyć w poniedziałek w Narodowej Akademii Tanga

Film dokumentalny o polskim Gwynjicu |  „Kształty nocy” będzie można zobaczyć w poniedziałek w Narodowej Akademii Tanga

film dokumentalny Roberto Goyeneche’a. Kształty nocy Zostanie on wyemitowany w najbliższy poniedziałek, począwszy od godziny siódmej wieczorem Narodowa Akademia TangaŚwiętujemy urodziny Polaco, piosenkarki i śpiewaczki tanga, która skończy 98 lat.

Film reżyseruje Marcelo Goenesch, siostrzeniec i reżyser Dzięki szerokiej karierze miał premierę w czwartek, 16 listopada o godzinie 12:00 Kino Gaumont Z dzielnicy kongresowej, po ponad czterech latach zdjęć i produkcji, można go obejrzeć w lokalu przy Avenida de Mayo 833, gdzie wstęp jest bezpłatny.

„Mamy piękną wiadomość! W poniedziałek 29 stycznia zebraliśmy się z rodziną Goyeneche, aby świętować urodziny Polacco i obejrzeć z Państwem film. Do tego goście i muzyka na żywo” – reżyser opowiedział Telamowi o filmie o performerze, który był ostoją orkiestry Horacio Saljana i Anibala „Picucco” Troilo. Istota filmu tkwi w istocie jego istoty, w jego sposobie życia w Goyinichi”, który opatentował jednoznaczny sposób interpretacji tanga.

We wrześniu 2021 r. rozpoczęły się zdjęcia do filmu, które obejmują wywiady z Luisą Mirandą, Roberto Emilio Goenichem, Jorge Goenichem, Loreną Goenich, Adrianą Varelą, José Colangelo, Lito Nebbią, Nestorem Marconim, Julio Davilą, Estebanem Morgado II, Gustavo Varela, Matías . Longoni, Gabriele Soria, Jorge Bucanera i Victor Bertolini.

Są też koncerty, zrekonstruowane materiały archiwalne i zapisy fotograficzne w okolicach Saavedry, gdzie urodził się 29 stycznia 1926 roku.

„Jak zawsze powtarzam, filmy są gotowe, gdy spotykają się z widzami w kinach”.Marcelo Gojnic mówił przed premierą tego filmu, że został on dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *