Film krótkometrażowy w reżyserii Corality Fellowes i Tahime Alfareño zdobywa nagrodę dla najlepszego filmu krótkometrażowego na rzecz wzmocnienia pozycji kobiet

elektrodykrótki turniej Szybki KoralSkiber i twoja córka, Tahimi FarinhoKontynuuj zbieranie sukcesów na arenie międzynarodowej, teraz z Nagroda dla Najlepszego Filmu Krótkometrażowego dla Wzmocnienia Kobiet Na festiwalu Artos Short w San Francisco.

Wydarzeniem, które odbywa się co dwa miesiące online, był 24-minutowy program audiowizualny, wyreżyserowany przez Kubański reżyser Carlos Barba Silva s Nakręcony na wyspie w 2019 roku.

Wiadomość o tym nowym wyznaniu została ogłoszona przez Tahimí Alvariño za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie: „Jestem taka szczęśliwa! Mam dla Was dwie wiadomości… pierwsza… elektrodyNapisany przez Carlosa Barbę Salva właśnie wygrał najlepszy film krótkometrażowy za wzmocnienie pozycji kobiet na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Artos w San Francisco!! Gratulacje dla całej wspaniałej ekipy!!! „

Dobre wieści na tym się nie skończyły, bo kubańska aktorka powiedziała, że ​​film krótkometrażowy został „wyselekcjonowany do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Jepara, więc do zobaczenia”.

Krótko mówiąc, Coralita i Tahimi przenoszą swój związek z prawdziwego życia do fikcji. Opowieść opowiada o podróży ich obojga w jednym z minisamochodów marki Fiat Polski z Polski, Polaquito, jak nazywa się je na Kubie, które wciąż były rozsiane po ulicach wyspy.

Podczas tej podróży matka i córka przyglądają się swoim przeszłym żywotom i zmaganiom, zwłaszcza tym, które powstały w wyniku mężczyzny w fabule, który jest mężem i ojcem obojga bohaterów.

od pierwszego pokazu, elektrody Zdobyła wiele nagród oraz ogólne uznanie w różnych częściach świata.

W grudniu ubiegłego roku film audiowizualny zdobył Coral Award na Havana Film Festival oraz nagrodę uzupełniającą „Cibervoto” przyznawaną przez Fundación Del Nuevo Cine Latinoamericano de La Habana w kategorii krótkometrażowych filmów fabularnych, nagrodę wybieraną przez publiczność.

nowo, Film krótkometrażowy został dobrze przyjęty we WłoszechZostał wybrany jako półfinalista Letniego Festiwalu w Rzymie oraz wybór Specjalnego Jury na Festiwalu Filmowym w Ferrarze, który ma się odbyć we wrześniu przyszłego roku.

w wypowiedziach CyberCopaCarlos Barba z góry zauważył, że pisanie nie jest łatwe elektrody Mimo konfliktów międzypokoleniowych dominuje hipoteza miłości poprzecznej między matką a córką.

Możesz śledzić Cybercopa Rozrywka w FacebookA Instagram Również youtube.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.