Film miał swoją premierę w serwisie Netflix i już wywołał ogromne poruszenie na platformie

Film miał swoją premierę w serwisie Netflix i już wywołał ogromne poruszenie na platformie

Netflixa Nigdy nie przestaje rosnąć między platformami przepływ Dzięki fantastycznym propozycjom, które tydzień po tygodniu zachwycają miliony subskrybentów.

Trzeba przyznać, że nową propozycją Netflix właśnie to obiecuje film Dramatyczny film z ciekawą fabułą będzie hitem wśród widzów chcących miło spędzić czas w tygodniu.

Tym razem musimy porozmawiać o „Uzdrowicielu”, polskim filmie, który plasuje się na liście „najbardziej niesamowitych” filmów, jakie można obejrzeć wśród wszystkich filmów.

Czytaj więcej: Netflix ma The West, wywołując spore zamieszanie na platformie

W oficjalnym streszczeniu produkcji czytamy: „Po utracie rodziny i pamięci mężczyzna, który był szanowanym chirurgiem, ma szansę się zrehabilitować, gdy ponownie spotka się z kimś ze swojej przeszłości”.

Dramat w reżyserii Michała Gazdy, oparty na polskiej powieści Tadeusza Dugi-Mostowicza pod tym samym tytułem.

W ten sposób trwający nieco ponad dwie godziny „Curandero” ma swoją premierę we wrześniu 2023 roku i wciąga w fabułę, w której zobaczyć można Rafała Wilczora, szanowanego profesora chirurgii, przeżywającego druzgocące chwile. Najpierw opuszcza go żona, potem po brutalnym ataku traci pamięć.

„Uzdrowiciel”. Źródło: Twitter @staelier

Czytaj więcej: Serial dramatyczny na Netfliksie składający się tylko z 6 odcinków nie pozwoli oderwać wzroku

W obsadzie „Uzdrowiciela” znajdują się m.in. Leszek Leshota, Maria Kowalska, Ignacy Lisz, Anna Šimaci, Kezabella Cunha, Mikwaj Grabowski, Mirosław Haniszewski, Artur Barsi, Majorzata Mikwajczak, Jarosław Gruda, Henryk Nebudek i Adam Nowajczyk. Inni artyści.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *