Film na Netflix, który wywołał kontrowersje ze względu na surową historię inspirowaną wydarzeniami z życia: Zwiastun

Epidemia minęła dwa lata, odkąd zaczęła zamykać ludzi w ich krajach RolaI choć nasilenie tego kryzysu zdrowotnego jest mniejsze, prawda jest taka, że ​​są ludzie, którzy nadal spędzają więcej czasu w domu niż na ulicy, a jeśli tak jest, może to być doskonały czas na odkrycie czegoś nowego. Filmy hostowane wewnątrz giganta pływ.

Dlatego zalecamy poniżej a kondensator Film, który wykracza poza historię kina, ponieważ jest wiernym portretem ważnego wydarzenia, które miało miejsce w prawdziwym życiu.

Taśma, której nie możesz przegapić na Netflix

Mowa o filmie „Operacja Finał”, który jest obecnie dostępny przez Netflix Przyciągnęło to międzynarodową uwagę, ponieważ jest to dramat historyczny, który przedstawia wysiłki żołnierzy izraelskiego wywiadu i całą podróż, która miała miejsce w celu odnalezienia i schwytania oficera SS Adolfa Eichmanna w Argentynie w 1960 roku.

Adolf Eichmann był zbrodniarzem wojennym w reżim nazi W czasie II wojny światowej uważany jest za jednego z głównych organizatorów Holokaustu i bezpośrednio odpowiedzialny za Ostateczne Rozwiązanie, zwłaszcza w Polsce, ponadto nakazał przerzut deportowanych, którzy trafili do obozów koncentracyjnych. Stężenie.

produkcja wywołuje gniew

Ten film wywołał poruszenie na całym świecie od premiery w 2018 roku, ze względu na surową historię, którą opowiada, która zawiera również wierne selfie i intensywne sceny, które zostały nagrane na całym świecie.

Ta trwająca nieco ponad dwie godziny produkcja jest reżyserowana przez Chrisa Weitza, napisana przez Matthew Ortona, z udziałem Oscara Isaaca, Bena Kingsleya, Lior Raz, Melanie Laurent i ma zestaw kasowy o wartości 17 600 000 dolarów, a muzykę do niego zapewnił Alexander Deblatt, słynny kompozytor filmowy, który zdobył dwa Oscary za ścieżki dźwiękowe do filmów „The Grand Budapest Hotel” i „ Kształt”. Woda”, oprócz otrzymania dziewięciu nominacji Oscar Ze względu na jego twórczość muzyczną.

Poniżej przedstawiamy zwiastun tej produkcji, abyś mógł się nim cieszyć w ten weekend:

omen

Czytaj:

Surowy film na Netflix, który opowiada straszną, prawdziwą historię, której świat jeszcze nie podbił: Zwiastun

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.